IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Informacija kade da go popravam objektivot???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Informacija kade da go popravam objektivot???

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kekshn Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Ноември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kekshn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Informacija kade da go popravam objektivot???
    Испратена: 14.Ноември.2012 во 01:19
Zdravo !!

Dali moze da mi dadete informacija kade mozam da go popravam objektivot Nikon 55-200 ???
Кон врв
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fichot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2012 во 08:32
Ha. i ja imam eden takov... Mislev vo Refot da go nosam, ama uste ne sum stignal... otpat mi se.
Кон врв
влатко31 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај влатко31 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2013 во 17:31
Ke go odneses vo Refot,i oni demek da proverat dali moze da go napravat,i ke ti kazat posle treba vo srbija da se nosi,i em ke si cekas ,em koj znae kakva suma ke ti kazat.
Toa ti e kaj nas ,se se prodava,a za nisto nema ni servs ni delovi!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.