IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ТУКА ПРЕПУЦАВАЈТЕ СЕ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ТУКА ПРЕПУЦАВАЈТЕ СЕ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 40>
Автор
Порака
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:01

ете пак јас... како ли можев да кажам туууу

а за шо да те плашам, не те плашам јас , тоа те*е малце страв те фаќа, па призна сега несакајќи  LOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:05
ne priznavam jas nisto!!!!
ke te istegnam za usi da znaes!!!
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:08
дали ова
ке те истегнам за уши е прв знак дека, веќе ти попушти концентрацијата а?а море попушти велам, попушти готова си LOL
а сексот ке биде посладок како што велиш
паднат борец си веќе LOL
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:11
e zosto znak deka popustiv!!!
no jas ne se predavaaaaaaaaaaam!
mislev da pocnam od usite, pa posle nadolu....so macenjeto mislam.......
srce ne mozam jas da padnat...imam jas mnogu zivoti.....
a za tebe, ako padnes ti nema stanuvanje......
tamo gde je stala moja stikla....nema spas...

Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:17
штом се кажа закана од те*е како прееска, кај мене тоа е знак на твоја слабост, дека сум блиску до нешто, колку и да криеш тоа се гледа. а сега пошто онде се вадиш уште поочигледно го направи.а згора на се и втора закана. сеа кој ти е крив кога залетуваш и нема да го замачкаш тоа со имање уште живот, и сама знаеш што кога треба да речеш, се предавам, сеа ако се тегнеш уште малце, тоа е затоа што ти пуштам од синџирчетоWink
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:20
moze li da pregovarame pred da se predadam?
aj da recime hipoteticki da se predadam!!!!! So ke me snajde?.....
da si znam.....ako ne mi se sviga da sobiram sili nekako pa da go skinam toa singirceto.....
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:25

ДА ПРЕГОВАРАМЕЕЕЕЕ!!!!!!

абе немој така гледаш дека се ти се гледа. значи ништо од специјалноста, тууу јас си реков конечно најдов предизвик. али ај дома ќе ти дадам шанса да се покажеш Wink
а и да ти кажам само дека кај мене нема хипотетички примериLOL
и дали ќе го скинеш синџирчето, тоа би ти била само уште една слабост, кај ќе бегаш од шо ќе бегаш а?
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:29
abe ova bese samo da te zalazam i izraduvam pred da te unistam celosno....Wink
ke te fatam na kondicija...hehehe.......40 dena ne se malku bogami!!!
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:32
на кондиција !!! хм македонче сум јас, тешко дека ќе ме фатиш на кондиција.
а и не ме радува мене лесен плен Wink
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:37
nemoj mnogu da mi namignuvas...da znaes deka ne ti pali toa.....mislis deka taka ke me ulovis? ma daj.....
a spomnav li i 40 noki....hihihi
kondicija ne se steknuva taka lesno...a za toa so si makedonce nema vrska....bas makedoncijata nemaat kondicija...so ajvar ne se trca maraton....Evil Smile

Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:41
зошто мислиш дека те ловам. ете ти сега и ловец ме направи, така ли ме чуствуваш. ова е веќе она право женско мислење. бравос
а за маратонот, хехехе не трчам јас маратони, тоа е заморно и досадно, дрн дрн дрн. абе има и попаметни работи каде да се троши енергијата
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
samanta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:47
nemoj mnogu da mi se catalis oti ke ti go ugasnam toa ognot, pa ke te vidam posle so ke prais......Big smile
ke me baras pak da ti go zapalam...
ama bez peenje :"come on baby light my fire"...nema da pomines...
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:53

океј нема да ти пеам. може ли да ти засвирам?

ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2006 во 13:54
Kokolo so e ova ponashanje od tebe a?Angry
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 40>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.