IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Бизнис
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бизнис

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
gogic Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gogic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Бизнис
    Испратена: 01.Октомври.2012 во 17:20
Ми треба проект за успешни и не успешни менаџери по бизнис а на нет нема нисшто за тоа ако може некој нека даде теорија кој се успешни а кој не успешни менаџери и какви се нивните карактеристики
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 17:46
Originally posted by gogic gogic напиша:

Ми треба проект за успешни и не успешни менаџери по бизнис а на нет нема нисшто за тоа ако може некој нека даде теорија кој се успешни а кој не успешни менаџери и какви се нивните карактеристики


Ај погоди од три пати што значи успешен менаџер.
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,204 секунди.