IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку долго терате секс партија?????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку долго терате секс партија?????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 23>
Автор
Порака
sirena Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2005
Локација: Barbados
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sirena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 18:30
Uzivam vo seksot.Jas sum maratonka, da ne mi padne golo masko telo vo racete ahh.Do sega ne se nasol takov koj gi zadovolil mojte seksualni strasti.Za mene seks e seks koj trae poveke od dobri 4 saati.Vie zamislete kolku trae mojata seks partija.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 20:09
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

More luge jas jadam cokolada samo koga nemam sex,dokazano e deka toa pomaga,malkua posle sex samo casha sok i koma sum, spijam(toa znaci deka sexot bil super,isto vazi i za mazite,zatoa devojki nemoj da se lutite ako deckoto zaspie vednash posle sex)


Normalno deka mi pagja ........... sekjerot de mislev!!!! Cokolatce i uzivancija!!! BTW nikad ne zaspivam vednas posle sex, ma kolku i da bil dobar!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 20:12
Originally posted by sirena sirena напиша:

Uzivam vo seksot.Jas sum maratonka, da ne mi padne golo masko telo vo racete ahh.Do sega ne se nasol takov koj gi zadovolil mojte seksualni strasti.Za mene seks e seks koj trae poveke od dobri 4 saati.Vie zamislete kolku trae mojata seks partija.

Breeeee sirena!!!! Ako e ova vistina da fakjam jas magla od forumov!!! Ako sirena da si go sakas seksot!!! Podobro od toa i ne postoi!!!
BTW teram partija seks zzavisno od toa kolku me ima popaleno partnerkata ili zavisno od toa vo kakva kondcija se naogjam!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 22:08
Devojkava se pleska 4 saata,masala.Ova za mene e zbunuvacko.
Zs da fakas magla NRGMKD, ne begaj pokazise da te videme kakva kondicija imas.
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
judofenka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Февруари.2006
Локација: Bulgaria
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај judofenka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 13:08
very important is the quality, not the quantity
pipilotka
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 13:12
sex partija?
zavisi od protivnikot
ako se dvajcata velemajstori togas se matira mnogu tesko
ako se pocetnici poteg mat joj ama greskaaaaaaaaaaaaa
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 13:14
toa politickite partii netraat bogznae kolku
a tek za sex partija
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 16:39
Originally posted by mikus mikus напиша:

sex partija?
zavisi od protivnikot
ako se dvajcata velemajstori togas se matira mnogu tesko
ako se pocetnici poteg mat joj ama greskaaaaaaaaaaaaa
Ako bile pocetnici brzo matirale-brzo svrsavale.Velemajstori okubani potesko matiraat -svrsavaat.Taka go razbrav tvojto napisano
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 17:32
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Devojkava se pleska 4 saata,masala.Ova za mene e zbunuvacko.
Zs da fakas magla NRGMKD, ne begaj pokazise da te videme kakva kondicija imas.

Misica jas sum vo najdobra kondicija dosega, ammmmaaa kako sto se fali sirena jas najarno ke bide da se skrijam!!!!
Abe mi e gajle!!!! SIRENAAAAAAAAAA pucaaaaaaaaaj!!! Aj da vidime sto koj i kako!!!! CIJA MAJKA CRNU VUNU PREDE!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 17:40
NRGMKD zs si tolku siguren u sebe,sto ako ispucas na brzinka ?
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 18:00
Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

NRGMKD zs si tolku siguren u sebe,sto ako ispucas na brzinka ?
Ауу Мисицаа немој овакви муабети...срам е за на "запад" ова да го зборуваш а и плус се балкански бош муабети со ТРЕСЕЊЕ СЛАМА... немој ти се молам..па ти си западњак...  хи хи хи   ( NRGMKD -ова е поврзано со друга тема )  ништо лично
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 18:20
Misicaaaaaaaa!!! Nabrzince a!!! Mnoooooggguuuuu tesko!!!! Duri imposible!!! Taka da ne se falam tuku znam!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 02:20

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Originally posted by MisIcA MisIcA напиша:

Devojkava se pleska 4 saata,masala.Ova za mene e zbunuvacko.
Zs da fakas magla NRGMKD, ne begaj pokazise da te videme kakva kondicija imas.

Misica jas sum vo najdobra kondicija dosega, ammmmaaa kako sto se fali sirena jas najarno ke bide da se skrijam!!!!
Abe mi e gajle!!!! SIRENAAAAAAAAAA pucaaaaaaaaaj!!! Aj da vidime sto koj i kako!!!! CIJA MAJKA CRNU VUNU PREDE!!!!

фалење фалење..... амааааааааннннннннн  велам, ако сум пијан ќе издржам околу саат и пол... ако сум трезен најдолго саат време... али во најдобра кондиција до сега?????? ма дај молим те бе друже

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
kucester Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kucester Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 05:24
Videte nemozam da ocenuvam sega za sega nov sum vo forumov ali od moabetive so gi citav spored vas "sex trae od 40 - 120 min" sto blage veze nema znaete i sami (ako eventualno ne sakate pred sebe da si priznaete:)) prosecen sex trae od 10-20 min, sex so stalen partner od 20-30, a sex dosta cesto od 30-40max(ZBORAM ZA prv SEX), takada legnete na brasnoto i bidete iskreni vo forumov...:)(bez ljutis..)
Ne vikam deka e ne izvodliv sex od 1 i 1ipol caas so alcohol, grass..i slc, ili na trezno nekoi stvarno iskusni sto ne go brzaat, nego samo miruvaat i naravno se ljubat...go prolongioraaat do samiot kraj koga e prav BUMMM....
NAJVAZNO OD SE NE E SAMO TRAENJETO NA SEXSOT TUKU I STO SE SLUCUVA ZA TOA VREME....

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.