IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку долго терате секс партија?????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку долго терате секс партија?????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Колку долго терате секс партија?????
    Испратена: 10.Јануари.2006 во 16:36
Баш ме интересира колку долго терате една секс партија!!!!! Ај да ве видам!!!! Се разбира тука влегува и бројот на повторувања!!!!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:24
ауууу брате појма неам, зависи од расположение, некад држам и до саат време, али некад абре едноставно 5 минути, и морам после ради нејзин атер да маам уште еднаш
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Allice Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Allice Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 20:49
Ох, знае тоа да трае мнооогу долго, по цели денови (душата му ја вадам на дечко ми )нормално најчесто таквиот ``дугометражен`` секс се случува кога некој од нас двајца е сам дома, или сме на одмор, т.е коа иаме доволно место и време... а знам и да го обаам онака, набрзина...И сексот на екс има своја убавина и може да биде многу возбудлив    поготово ако се работи за некое место каде што може у секој момент да ве начекаат...
Did you took my point?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 21:30
Originally posted by Allice Allice напиша:

Ох, знае тоа да трае мнооогу долго, по цели денови (душата му ја вадам на дечко ми )нормално најчесто таквиот ``дугометражен`` секс се случува кога некој од нас двајца е сам дома, или сме на одмор, т.е коа иаме доволно место и време... а знам и да го обаам онака, набрзина...И сексот на екс има своја убавина и може да биде многу возбудлив    поготово ако се работи за некое место каде што може у секој момент да ве начекаат...


ALICE честитки од моја страна!!! Алал да ви е!!! Мораш да ни презентираш докази!!!!
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Allice Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Allice Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 21:54
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:


ALICE честитки од моја страна!!! Алал да ви е!!! Мораш да ни презентираш докази!!!!

Фала за честитките, него...LOOL докази?!?!
Треа прајвт видео да избацуем на форум?    
Did you took my point?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 21:57
Па не баш на форум, можеш у зип формат ,на мејл да ми го шибнеш и после со судииве тука ќе разгледаме и ќе кажеме, арно, неарно, кај бива кај небива!!! Може и некоја поука да извлечеш од сето тоа!!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 22:03
Ај малце и ја да си се изјаснам!!! Ако сум стварно добро кондиционо сремен, е тогаш можете комотно да ја жалите девојката!!! Не дека нешто навалуем или се понашам ко коњ, туку трае и трае и трае, и траеееее ............!!!! А ако сум ко без душа и уште да манам една партија секс, е тогаш на инфузија завршувам!!!! Така да може да се десат 2,3 па и 4 повторувања!!! А може и 5 минути и умирачка после тоа!!!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
Allice Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Allice Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 22:05
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Па не баш на форум, можеш у зип формат ,на мејл да ми го шибнеш и после со судииве тука ќе разгледаме и ќе кажеме, арно, неарно, кај бива кај небива!!! Може и некоја поука да извлечеш од сето тоа!!!! 


LOL! Дооворено! Еее уше одма ќе седнам да пребацуем снимки на РС и да скенирам слики Него да не бегам ја Оff Topic ..бек на темата..
Did you took my point?
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 22:07
Originally posted by Allice Allice напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Па не баш на форум, можеш у зип формат ,на мејл да ми го шибнеш и после со судииве тука ќе разгледаме и ќе кажеме, арно, неарно, кај бива кај небива!!! Може и некоја поука да извлечеш од сето тоа!!!! 


LOL! Дооворено! Еее уше одма ќе седнам да пребацуем снимки на РС и да скенирам слики Него да не бегам ја Оff Topic ..бек на темата..

Не си off topic арно се држиш!!!! Ти само детализирај ни што се праи како се праи у тие секс партиииииииииии
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
leontina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leontina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 22:09
EEEEEEEEEEEEEEEEEEE sea
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 00:44
KOLKU??

epa dodeka mozam......







i toa moze da trae............
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:04
Кога како, зависи.А со бројот на повторувањата трае ли трае .
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:21
Па значи вие сте неуморливи сексачи
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:35
Па ти да не не си
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.