IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Вежбање
  Активни теми Активни теми RSS - Карате
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Карате

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
simonna5 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Август.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonna5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Карате
    Испратена: 22.Август.2012 во 03:26
Сакам да почнам да тренирам карате.
па можете ли да ми препорачате некои клубови каде што тренерите се добри и од прилика да ми кажете која е цената :)
ми се јави огромна желба да почнам да тренирам иако кога бев помала многу мразев,да не сум малце поголема 17 години имам ?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.