IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Среќен број
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Среќен број

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
Автор
Порака
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Среќен број
    Испратена: 10.Јануари.2006 во 11:39
imate li sreken broj?
zosto vi e bash toj broj sreken?
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 11:52
сите ми се среќни batt's немам нешто посебно бројче знаеш дека не сум суеверна
мада татко ми како девојченце од свои 2 - 4год ми купи хаљинче со број 7 и си го чувам се уште и имам милион слики со тоа хаљинче ептен сум го сакала сум ја барала само седмицата кај ми е
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 14:15
среќен број??? ауууууууу да да имам секако  еве го ---> 126545454515
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 14:35
sreken broj da imam572 najpoveke go sakam ovoj broj mnogu raboti mi se povrzani so ovoj broj
mbm
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 15:02

jas nemam srekjen broj....dodeka veruvav deka imam srekjen broj....se zaebav poso na kraj ispadna najmnogu da se zae*am so toj broj....2

ali od ko znam za sebe broj so najmnogu go mrazam e brojot 5.....ne znam zosto....i na skolo prviot test (vo prvo) so go dobiv mi bese 5 i se cudev zosto bas tokmu mene 5....dodeka posle nekoe vreme ne razbrav deka toa e najvisoka ocenka....na skolo ne mi smeta.... a inace ic ne go sakam...2 i 5 mi se baksiuzni broja (ne deka veruvam vo ova, ali kolku so se sekjavam taka nekako e) a srekjen broj.....nemam....

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:27
srekna brojka mi e sedum 7 , a ne znam vistina zosto
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:45
затоа што седум пати по ред го тупиш мијалникот, за на крај пајнците да добијат барем малку изглед како да се миени
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:49
eeeeeeeeee to ako go sfakas za nesto srekno...tesko tebe...pa...dobro so i e za pravdina...mi go otkri trikot bre bajac eden...
Точачиња.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:00
Originally posted by batt's batt's напиша:

imate li sreken broj?
zosto vi e bash toj broj sreken?

Да имам среќен број тоа е бројот 6.Затоа што сум родена на 6, месецот е Јуни и тој е 6 месец во годината и во 6 саат сум родена.Па некако ова со 6 ми носи среќа.Дали е случајно или не но претежно се ми започнува на 6.Од мобилен број, па регистрација на кола, па бројот на станот...но ете се можи да е случајност.
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:23
Е види случајност и мене ми е среќен 6 и тоа 666 роден сум на 06.06.1976
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:32
А јас сум на 06/06/1980
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:35
Епа три 6 е мојата среќа,павеке 6  
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 11:37
666 бројот на ѓаволот велат дека е но за нас среќен
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2006 во 18:33

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by batt's batt's напиша:

imate li sreken broj?
zosto vi e bash toj broj sreken?

Да имам среќен број тоа е бројот 6.Затоа што сум родена на 6, месецот е Јуни и тој е 6 месец во годината и во 6 саат сум родена.Па некако ова со 6 ми носи среќа.Дали е случајно или не но претежно се ми започнува на 6.Од мобилен број, па регистрација на кола, па бројот на станот...но ете се можи да е случајност.

ne postojat slucajnosti....se e so nekoja pricina.... SE!!!!

inace mene 6 mi e omilen broj....:)) ne znam zosto...ama ne mi e i srekjen...

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.