IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Online книжарници
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Online книжарници

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
goce76 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goce76 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Online книжарници
    Испратена: 15.Јуни.2012 во 17:39
Каде да ги најдете насловите кои ги барате?
Кон врв
goce76 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goce76 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2012 во 17:40
Kupikniga.mk е првиот македонски портал за електронска трговија со книги на кој можете да ја најдете КОМПЛЕТНАТА понуда од најголемиот дел издавачки куќи во Македонија. Целта на нашата веб страна е сите љубители на пишаниот збор да ги донесеме на едно место заедно со сите издавачки куќи во нашата земја.

На Kupikniga.mk ќе имате можност да се информирате, коментирате и комуницирате со останатите корисници и посетители.

Kupikniga.mk со само еден клик ве води во виртуелната книжарница во која на располагање ви стојат голем број на книжевни дела од разни категории. На KupiKniga.mk можете да најдете книги за белетристика, бизнис, детски книги, класична литература, стручна литература, психологија, филозофија и религија, ова е вистинското место на кое ќе најдете најголема понуда на книги. Нашиот веб портал ви нуди голем најголем избор на книги од македонски и светски познати автори по извонредни цени.
Кон врв
goce76 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goce76 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2012 во 03:33
За сите љубители на Game of Thrones!
http://www.kupikniga.mk/ListBooksByAuthor.aspx?aut=2644
Кон врв
goce76 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goce76 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2012 во 18:19
Заштедете 540 денари на една од најконтроверзните трилогии:
Комплет - Принцезата Султана

Замислете принцеза која блеска од скапоцени дијаманти и бисери и живее во незамислив луксуз, а во стварноста таа живее во златен кафез. Без слобода, глас, без контрола на сопствениот живот, без други вредности, освен да раѓа синови.

http://www.kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=10021

Кон врв
goce76 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goce76 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2012 во 18:20
http://www.kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=10527
Кон врв
majka mu na din Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majka mu na din Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2012 во 23:11
aj ve molam nekoj ako ima neko link da pusti za online citacnica so bi se reklo, mi treba taka zboruvase zaratusta od nice na makedonski ili srpski.epten kje mi zavrsite rabota.fala
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2012 во 23:28
Ма нема се на македонског,код ови наших све је бизнисплазење
 
Српска верзија
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.