IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Stock Mk
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Stock Mk

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Dimco Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 64
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dimco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Stock Mk
    Испратена: 02.Јуни.2012 во 23:35
Zdravo na site stock-eri od Mk,

Nameneto za site onie koi rabotat so stock fotografija (pa i video).

Bi sakal da Ve informiram deka na FB se formirashe grupa so edinstvena misija da se sobereme site istomislenici od Mk kade kje mozheme da razmenuvame iskustva, reshavame problemi, druzhime...

Iako povekjeto od aktivnite stock-eri se vekje vo grupata, go objavuvam ova ovde za da nema nekoj vamu-tamu zalutan stock-er shto ne mozhe da se najde :)

Grupata e samo za aktivni stock-eri, odnosno dokolku sakate da bidete in, pratete link od vashe portfolio na nekoj stock web site kako i informacija za Vasheto FB ime za da ve vkluchime.

Mene kje me najdete na FB so "Dimitar Gorgev" a avatar-ot (ikonata) mi e slika so krastavici slikani so fish eye (ushte nekoe vreme)

Pozdrav,

Кон врв
Teach Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јуни.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teach Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2012 во 15:46
Toj trazu ja celo vreme :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,340 секунди.