IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - КОНДОМИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

КОНДОМИ

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака Обратен редослед
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: КОНДОМИ
    Испратена: 08.Февруари.2013 во 15:29

кондом и урда се купуваат секогаш од иста жена.

Ми се смени продавачката не ме знае она..и и реков да ми даде кондом,...ми вели ...од кои?-Како за мене!и реков!.....и клапаат мајката!.Џабе фрлени пари. Можеби требаше да ги пробам на лице место..збунетост 



Изменето од zagor - 08.Февруари.2013 во 15:31
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2013 во 15:48
Deteee, toa ti e za ako zenska ti (moze i decko ti vo ponovo vreme ) ne mozes da ja podmackas prirodno pa ke trknes i ke i kupis lubrikanti ne te stiti ama bas od nisto, zatoa zemaj gumata i na plivanje
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
ninotopal Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јануари.2013
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ninotopal Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2013 во 15:12
Ме интересира дали кондомите,односно тие не се баш кондоми,не знам дали ги знаете истата фирма ги произведува durex но не се кондоми туку се продава како во многу мало шишенце и одозгора се стега и излага дебела течност која се мачка на пенисот,многу многу е добра да знаете само како лизга немате појма и сакам да знам дали со неа се заштитуваш од половите болести и од забременување?
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2012 во 18:30
Епа трк до продавница, не се скапи и онака, а може и ќе ти притребаатсреќа
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
ANOXER Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANOXER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2012 во 18:14
Bilo kakov vid na kondomi i za firmata sto gi proizveduva
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2012 во 18:11
Какви кондоми и што за нив?
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
ANOXER Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANOXER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2012 во 18:05
luge pomagajte nemozam da najdam nikakvi informacii napisani na makedonski јаzik za nieden vid na kondomi sto gi znam. Ako nadete nesto pisete ITNO MI TREBA   
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.