IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 55>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
vodkamixx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vodkamixx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помош !! Софтверски Проблеми!
    Испратена: 07.Јануари.2006 во 11:32

Оваа тема ја отварам ако на некој форумџија му треба некоја помош околу некој софтвер, ние останатите форумџии ќе се потрудиме да му помогнеме и да најдеме решение за решавање на проблемот...

Затоа бујрум!

Кон врв
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2006 во 15:57
pffff, na kakva pomos se misli tuka!! kako pomos okolu nekoj softver? kako da se instalira softverot ili sto?! Pomos okolu software mislam deka nee potrebna, sekoj software doaga so Manual pa moze tamo da se procitaat detali za koristenje na software-ot.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2006 во 19:45

освен, доколку имаш некој проблем со активирањето, кој што многу често се случува, или пак со ракување на одреден софтвер...  ти ако го имаш знаењето братче, не значи дека секој го има, помошта секогаш е добредојдена, и секако тука се кракчињата, пачовите и другата можна пиратерија, која кај нас цвета 

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 13:46

Epa dobro, ako mislis taka Ghost

Ete neka pobara pomos nekoj pa ako mozam i jas ke pomognam

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2006 во 14:31
би ми било драго доколку да ја понудиш својата помош се со цел да има подобро разбирање во компјутерскиот свет.. Респект и поддршка од мене
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 14:17
a pomos od tipot na hakiranje e-mail passovi
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 17:09
ke si zemes brut forcer ke si go downloadiras i ke si go instaliras!!! Samo pazi da ne zakacis nekoe virusce so nego!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 18:25

Network Share Brute Forcer 3.1-ova treba da e toa ili ne

Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 18:53
i ako e toa ako mozes kazi kako se upotrebuva fala unapred
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 21:11
Bubicka, не вервам дека ке постигниш многу со тоа, бидејќи не си запознаена доволно од таквиот вид на програми.. И искрено незнам зошто пробува НРГМКД да објасни, бидејќи скоро сите маил сервери сега имаат заштита на 3 или 5 грешки на пассот, да го блокираат маилот 5-10 минути .. Така да, тие начини на пробивање на пасс се мислам застарени..

Поздрав

П.С. Програмата што ја најде ти бубичка, е за фолдерите што се во мрежа ако имаат пасс да го пробие.. Поздрав
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
bubicka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bubicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 22:42
oki fala
Кон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2006 во 19:01
Дали некој може да ми каже каде може да симнам бесплатно програмче со кое ќе можам да ги конвертирам снимените видео клипови со мобилен телефон (имам К700I) во АВИ и други формати, и обратно АВИ фајловите да ги конвертирам во 3GPP фајлови за мобилен.
Кон врв
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2006 во 01:23
Добро бе луѓе. дали стварно изигравате дека појма немате, или пак дека сте толку глупи? Зошто поставувате стално безвезни прашања .. Има некој слушнато за www.google.com и ако има нека појасни зошто постои таа страна.. Таму да побараш ке ти дај целосни кредитни картици, а да не збораме за програми за некое си конвертирање..
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Март.2006 во 02:10
Originally posted by ZOTE ZOTE напиша:

Дали некој може да ми каже каде може да симнам бесплатно програмче со кое ќе можам да ги конвертирам снимените видео клипови со мобилен телефон (имам К700I) во АВИ и други формати, и обратно АВИ фајловите да ги конвертирам во 3GPP фајлови за мобилен.


Magicbit 3GP Video Converter

Magicbit iPod Video converter, a powerful 3GP converter which support convert MPEG to 3GP, AVI to 3GP and WMV to 3GP!. Our 3GP Converter is designed for your cell phones, also handle convert your 3GP video clip to AVI and MPEG to your PC! or convert from RM, MP4, MOV, WMV, MPEG, AVI to 3GP file. You can use it to convert MPEG or AVI to 3GP video clip and play them in Motorola, Nokia, samsung, LG, Sony Ericsson, Sharp, and so many mobile phone or other software 3GP, 3GPP player. A quite great 3GP converter for your mobile phones.

Copy + Paste  

http://www.suprnova.biz/download--Magicbit-3GP-Video-Convert er-v1.2.23-115.shtml
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.