IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Насилството во училиштата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Насилството во училиштата

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
D289 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Март.2012
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај D289 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Насилството во училиштата
    Испратена: 29.Март.2012 во 15:10
Сигуно сме сите информирани за насилствата кои се случуваа во изминатиот период во Македонија. Би сакала малку да подискутираме на оваа тема. Што мислите, кој се е причинителот за ова? До кога со овој јаз меѓу албанската и македонската младина? Дали сме доволно одговорни кон нашите деца ?
Што можеме да преземеме за намалување на насилствата во училиштата?

Можете да дадете ваш пример за некоја тепачка на која сте биле сведок
Ваше гледање/мислење кон сите овие работи
xxx
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.