IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Copmact Flash kartici CENI?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Copmact Flash kartici CENI?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kosta_kav Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kosta_kav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Copmact Flash kartici CENI?
    Испратена: 02.Февруари.2012 во 15:10
transcend 16 gb 400x
Sanisk 16 GB extreme

KADE MOZE DA SE KUPAT I KOA CENA SE? ZNAE LI NEKOJ??

POMOOOOOS?

:D
Кон врв
zlatko966 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2012 во 16:48
Imas vo Pixplus :
SanDisk Extreme Compact Flash Card 16GB cena 6.799,00 ден.
Кон врв
zlatko966 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 06.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko966 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2012 во 16:48
Zirni i ova :
http://pixplus.com.mk/index.aspx?directoryid=+299&ctrl=productlist&mid=179
Кон врв
sizif_vtori Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sizif_vtori Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2012 во 19:20
Види во tnt.net.mk треба да се поевтини од пикс+
Кон врв
kosta_kav Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kosta_kav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:43
mislam deka cenata ne e fer vo pixplus.

Кон врв
kosta_kav Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kosta_kav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2012 во 15:48
tnt.net.mk nemat na lager, no najdov Transcend 32GB 400x 60/60 MB/s za 8000den. sepak blagodarm... ;)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.