IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - Брзкруг - мак. страна за авто-мото спорт
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брзкруг - мак. страна за авто-мото спорт

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
loz1203 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај loz1203 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Брзкруг - мак. страна за авто-мото спорт
    Испратена: 12.Јануари.2012 во 00:18
Брзкруг – www.brzkrug.com е веб страна , која се занимава со приближување на сите информации од светските актуелни авто-мото спортови до македонските читатели, како и информации кои се наменети за пошироката јавност која ги следи новините во авто-мото светот.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.