IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Aрхитектура и дизајн
  Активни теми Активни теми RSS - Грнчар во Македонија?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Грнчар во Македонија?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
msatm2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај msatm2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Грнчар во Македонија?
    Испратена: 28.Декември.2011 во 19:48
Dali nekoj znae kade ima grncar vo Makedonija,bilo koj grad.
Mi treba da mi napravi nigiri odnosno ovaa

Sekoja pomos e dobro dojdena.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2012 во 17:40
Znam eden vo Kumanovo, ama on pravi onie tavi za jadenje i takvi raboti...Za ova tvoe podobro baraj na fakultetot za umetnost otsek vajarstvo...oni tamu treba da pravat raznorazni takvi cupovi...не знам
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2012 во 04:48
Стара чаршија во СК имаше еден ако не се лажам. Иначе тешко на друго место.
Уствари ја одамна не сум поминала таму..таму да може да е се испозатворено.. а и темава е од праисторијасмеење
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.