IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Со кого од форумот....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со кого од форумот....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 20>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:33

Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega ti teras na sala.Jas ne pisav dete tuku Date e sega ne mu go znam bas najtocniot prevod na makedonski(Luboven sostanok).

окис во право си, малце шала не е на одмет, но да ти каам право со ниедна, зошто???? затоа што како прво нити ги знам како изгледаат нити ништо, едноставно ако е само поради нивните реплики и постови, ондак во ред, ако некој се пали на тоа нека повели, но јас не... А до сега барем како што гледам, ама баш сите се некако преплашени да стават слика од нив, како тоа да е аууууууу и тоа како голема работа, али според мене се детски работи, ај ти прв па после јас, па ај не па ај вака... Забавиште иде тоа... И сега ќе дојде реплика после ова извини духче но некој сака да му се запази неговата проватност... во ред, но и тоа како е факт дека приватноста не се нарушува ни под разно, барем еве јас откако ги ставив сликите ништо радикално не се промени, нити пак ќе се промени... Токму заради тоа, ве сакам драги сте ми сите до еден на овој форум, но бешто повеќе не фала  Да не знаело да се биде јунак еј ц ц ц ц    иако тука нема ништо јуначко, едноставно.... абе ајде немам зборови за ова повеќе  во ред е, иако мислам дека гирл беше единствената девојка која што ако збори вистина дека е таа на аватарот нејзин, тогаш секоја чест кон неа, девојката знае како да не се замара со глупости и оговарања после тоа...

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 17:53

Ej duhce ne mi se ljuti ama jas nemam slika a veruvaj ako sakas da spies vecerva mirno podobro ne baraj edna od mene.

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2006 во 18:37
секогаш спијам мирно  и бај д веј, те видов веќе касно е  се шалам секако
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2006 во 02:59
so...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 17:15
a kakva sredba?? ma so sekoj sto ke saka DA GI PROBA MOITE PIROSKI LOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2006 во 17:44

nikoj:)i ne mi ni e u plan so nekoj od forumov :)

Кон врв
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 09:14
Originally posted by engie engie напиша:

Aj sega ti teras na sala.Jas ne pisav dete tuku Date e sega ne mu go znam bas najtocniot prevod na makedonski(Luboven sostanok).
 
Aj zs ovaja od Pariz emigrirala vo UK, pa sea ne znajt prevodConfusedDeadConfusedDeadConfusedDead
Ne si gi zaboravaj korenite od Latinska Makedonija ili Mariovo
inache date e sostanok i si imame zbor okolu toa i ne glumite so louganja
englezi     date   oooohhh    yeah    date
 
Da odgovoram jas bi sakal sredba so natalija i so dana
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 09:37
togas ke treba prvo mene da me pomines.....
Кон врв
raging bull Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Ноември.2006
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 145
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 09:40
Izvini pedercinja skopski ne pominvam
za to se nadlezni brakana shiptari
A komentarov ti e junachki
Sigurno imash nekoja zica od Bizmark
ama kiselaLOLLOLLOL
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 10:11
bismarck bil placko, ne znam kako dojde do asosijacija so mene....
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 11:49
Лоу ни е бодигард ....LOLLOLLOLLOL така да прво со него па со нас две. LOLLOLLOL
Се шалам ..ок е би ми било задоволство..но коге ќе ти дојдам таму в езеро ке те фрља со се пљачки LOLLOLLOLLOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 14:50
Со никој...Си имам дечко Tongue
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 14:51
toa so decko nema vrska, nie tuka ne sme na POLJUBAC.COM!!
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2006 во 17:03
јас со флипси Embarrassed
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.