IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Против насилството во училиштата !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Против насилството во училиштата !

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
glosipgirl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Ноември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај glosipgirl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Против насилството во училиштата !
    Испратена: 17.Ноември.2011 во 17:07
Луѓе, ве молам помогнете ми. Поддржете ја кампањата на Уницеф. И јас имам видео под реден број 53 "Нов почеток" на третата страница. Ако ви се допаѓа, гласајте ! Ви благодарам ..

http://www.beznasilstvo.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=136%3Akategorija1

Изменето од glosipgirl - 17.Ноември.2011 во 17:11
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2011 во 18:00
Ќе гласам обавезно... Никој не заслужува да биде малтретиран поради ништо!
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2011 во 18:13
Tokmu taka milo !
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2011 во 00:10
glasano да
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2011 во 07:56
Originally posted by glosipgirl glosipgirl напиша:

Луѓе, ве молам помогнете ми. Поддржете ја кампањата на Уницеф. И јас имам видео под реден број 53 "Нов почеток" на третата страница. Ако ви се допаѓа, гласајте ! Ви благодарам ..

http://www.beznasilstvo.mk/index.php?option=com_content&view=article&id=136%3Akategorija1

Убава кампања, убава идеја. Малку ме иритира што се бара и просветните работници да изработуваат клипови односно  да конкурираат. За мене е убаво да ги чуеме младите, тие да кажат  а ние возрасните да чуеме што тие мислат, сакат па да им помогнеме во реализација на идеите. Белким тогаш нема да читаме наслови од типот

Нападнати ученици пред ОУ „11 Октомври“

или

Средношколци се тепале со дрвени столчиња



Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.