IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Дали ви значат модните брендови?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали ви значат модните брендови?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 18:43
poznatite marki nisto ne mi znacat ako mi se bendisa nekoj proizvot ne go gledam vo markata ednostavno go kupuvam inace mnogu pari ne mi se frlat ako e pristojna cenata ke ja kupam ako ne ke cekam na namalenie
mbm
Кон врв
ThA-BiTcH Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ThA-BiTcH Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 18:44
Originally posted by mende mende напиша:

poznatite marki nisto ne mi znacat ako mi se bendisa nekoj proizvot ne go gledam vo markata ednostavno go kupuvam inace mnogu pari ne mi se frlat ako e pristojna cenata ke ja kupam ako ne ke cekam na namalenie


А што за те*е е пристојна цена?
Тргнувам од тоа, какви се денес цените низ град...
        * Blonde Bitch *
    *~*~* I was born a BITCH!
What's your excuse?*~*~*~
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 18:46

pa zavisi sto kupuvas i sam ke odlucis togas dali e pristojna ili ne

mbm
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2006 во 14:14
Купувам тоа што ми се допаѓа без разлика колку е цената или дали е некоја ''марка''.
Кон врв
SENATCE Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SENATCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 02:28
JAS KUPUVAM SAMO MARKA.POSEBNO ENERGI OMILENA MI E.JA IMAM CELA PROLETNA KOLEKCIJA SO SE VELI.EPA TO E... NIE OD FON TAKVI SME...
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 07:51
.


Изменето од beleg - 24.Ноември.2007 во 00:45
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2006 во 17:07
Originally posted by beleg beleg напиша:

Mene licno ne mi znacat mnogu,no bidejki sum opkruzena so lica na koi im znacat ne mi e bas lesno

Znam kako bi mozelo da e no sepak ne zaostanuvash od nishto , neli
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2006 во 17:26
 

Изменето од beleg - 24.Ноември.2007 во 00:45
Кон врв
girl Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2006 во 17:16
vazno li vi e so ke nosate,dali e marka ili ne?sepak ima golema razlika megu davata zbora 
I'm the BEST!
Кон врв
girl Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2006 во 17:22

jas mislam deka ne treba tolko da gledame na markata oti nekoi go nemat i tava so e najeftino,so nemozat da si go kupat ednostavno uslovite ne im go dozvoluvat. se soglasuvate li so mene

p.s jas pocesto nosam marka ama imam i raboti so se od obicen dukan mislam oti nema veza so ke nosame glavno da bidame obleceni

I'm the BEST!
Кон врв
girl Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2006 во 21:05
aj kazijte iskreno dali vi e vazna markata???
I'm the BEST!
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2006 во 21:17
iskreno ne bas, gledam da e vo trend no ne gledam tolku na markata sakam da sum ubavo oblecena no ne i preskapo
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2006 во 21:30
Ич....гледам само добро да ми стои...а за марката, ако не се гледа каде е напишана, може да се каже што било, во зависност од соговорникот... Се' зависи од вашиот настап...

Белки нема да ти рече, е ај соблечи се да ти ја проверам марката...
Кон врв
girl Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2006 во 14:26

ehehehehehe so znaas mos ima nekoj takov  

I'm the BEST!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.