IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Каков тип на музика сакате кога излегувате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков тип на музика сакате кога излегувате?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
AneDK Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 30.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AneDK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каков тип на музика сакате кога излегувате?
    Испратена: 30.Октомври.2011 во 17:52
Кон врв
Phantomlord Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ThrasheR

Регистриран: 11.Септември.2008
Локација: Битола
Статус: Офлајн
Поени: 434
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Phantomlord Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 01:24
Рок и метал најпоќе. И зато најчесто можите да ме најдите или на стадион или во Хард Рок кафе. НА друго место многу мноогу ретко, пошто пуштаат техно, турбофолк и слични музики, а моите уши не го поднесуваат тоа .
\m/>.<\m/ Thrash' till death \m/>.<\m/
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2011 во 22:07
Ма музика ми не менува ништо ма да преферирам екс ју посебно коа сум одземен некој степен со алкохол плазење
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.