IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Вашата фризура низ слики
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашата фризура низ слики

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Lori Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lori Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вашата фризура низ слики
    Испратена: 27.Октомври.2011 во 19:00
Овде во оваа тема може да ставите ваша слика од вашата фризура или пак некоја слика од интернет со иста или слична фризура со вашата.
Ако се решите за ваша слика можете да си го прекриете лицето за да не си го откриете идентитетот, доколку не сакате.
Ако темата не потикне дискусија слободно нека биде заклучена од модераторите или администраторите.

Еве јас прва ќе го скршам мразот и ке ставам моја слика.

Околу нас се само луѓе и камења... Во камењата нема ништо човечно..А во луѓето се е камено.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2011 во 16:22
Мошне храбро од тебе Лори!да

Според обликот на лицето мислам дека си одбрала соодветна фризура.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.