IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој секс е подобар
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој секс е подобар

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
Автор
Порака Обратен редослед
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2005 во 00:08
филингот е подобар коа сме малце под алкохол
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 21:37
Нема лош секс!!!! Секој секс е екстра!!! Затоа е задоволство и релаксација!!! Дали бил под дејство на алкохол или бил без ништо, тоа ама баш мене не ми праи разлика!!! Додуша ако сум ептен муле таа вечер може од сабајле и ништо да не се сеќавам!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 16:04
Originally posted by girl^^^ girl^^^ напиша:

45 min se malku..........


jasna rabota.......
Кон врв
KDEKOVSKI Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 563
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KDEKOVSKI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 12:16
  





Shto da napisham.... Vo momentov sum tapa so idei, aj sleden pat!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 12:14
Да Делфин ова ми е познато ЗА ДЕЛФИНИТЕ :)

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 12:11
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Delfin Delfin напиша:

[QUOTE=v i v i]da da delfince....mislam samo na dve  tri caski koj kolku izdrzuva ....a e samo malku opusten i dobro dozivuva se sto mu se slucuva....


тукму затоа не сакав да продолжам во оваа насока,  делфинче .......да речеме вака .....пар чашки се супер ,опуштен секс.....плус со мил човек како шо вели маја......СУПЕР .....е сега веројатно ти се има случено ......секс после повеке чашки ......ако не си препијан.....доживувањето е фантастично барем мене......е тука го лоцирав моментот .......колку на тоа влијае алкохолот.......разбираш......

Одлично кажано Делфинче.
п.с. мене делфинот ми е заштитен знак,имаш прекрасен ник:)) [/QU

јас малку работа , па појадок......па еве ме..... , баш ми е драго што делфинот ти е заштитен знак , очигледно и мене ми е и јас на некој начин се препознавам во него ......еве нешто поврзано со темава и со делфинот ......дали знаеш дека е единствениот цицач освен човекот што сексот го практикува и како задоволство а не само за размножување .....

 

 

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 11:30
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Originally posted by v i v i v i v i напиша:

da da delfince....mislam samo na dve  tri caski koj kolku izdrzuva ....a e samo malku opusten i dobro dozivuva se sto mu se slucuva....


тукму затоа не сакав да продолжам во оваа насока,  делфинче .......да речеме вака .....пар чашки се супер ,опуштен секс.....плус со мил човек како шо вели маја......СУПЕР .....е сега веројатно ти се има случено ......секс после повеке чашки ......ако не си препијан.....доживувањето е фантастично барем мене......е тука го лоцирав моментот .......колку на тоа влијае алкохолот.......разбираш......

Одлично кажано Делфинче.
п.с. мене делфинот ми е заштитен знак,имаш прекрасен ник:))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mimi24 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimi24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 11:03
Definitivno sekst pod blago dejstvo na alkohol mose da bide deginitivno posebno dozivuvawe
Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:39
epa vlijae de bas da ti bide fantasticno...za istoto zborime taka...zatoa ti e fantasticno...ti vlijae alkoholot....ama se e toa vo razumni granici...pripit si ne pijan...
tuka nekade....
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:32

Originally posted by v i v i v i v i напиша:

da da delfince....mislam samo na dve  tri caski koj kolku izdrzuva ....a e samo malku opusten i dobro dozivuva se sto mu se slucuva....

тукму затоа не сакав да продолжам во оваа насока,  делфинче .......да речеме вака .....пар чашки се супер ,опуштен секс.....плус со мил човек како шо вели маја......СУПЕР .....е сега веројатно ти се има случено ......секс после повеке чашки ......ако не си препијан.....доживувањето е фантастично барем мене......е тука го лоцирав моментот .......колку на тоа влијае алкохолот.......разбираш......

Кон врв
v i v i Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1338
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v i v i Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:19
da da delfince....mislam samo na dve  tri caski koj kolku izdrzuva ....a e samo malku opusten i dobro dozivuva se sto mu se slucuva....
tuka nekade....
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:18

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Здраво водолијо........тоа ви велам и јас ........да, секако си поопуштен нели ......туку......колку е тоа субјективно во поглед на доживувањето .......зошто алкохолот си игра веке нели
објективно е,па ние со две чашки сме при свест,само по опуштено.

добро....во ред е .....

Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:16

Originally posted by maja maja напиша:

Е кога си со некој што го сака самиот чин те носи во рај

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2005 во 09:15
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

Здраво водолијо........тоа ви велам и јас ........да, секако си поопуштен нели ......туку......колку е тоа субјективно во поглед на доживувањето .......зошто алкохолот си игра веке нели
објективно е,па ние со две чашки сме при свест,само по опуштено.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1011121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.