IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Кошарка и ракомет
  Активни теми Активни теми RSS - Литванија 2011
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Литванија 2011

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
Автор
Порака
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 15:21
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

e ajde de....не%20знам

i mene mi e maka.....koj znae kolku narod pak ke se soberese vecer...


Требаше да го прогласат денов за неработен и завршена работаголема%20насмевка
Инаку и покрај тоа што прославата беше во 13 30 имаше премногу народда секој што бил во можност отишол, останатите гледавме на тв.
Да бев од Ск сигурно ќе бев на плоштад.


Изменето од Schatzii - 19.Септември.2011 во 15:24
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 15:32
Ako za cetvrto mesto VOLKU slavime, kojznae sto bi bilo za prvo...
Incredible Blue
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 15:48
Имаме злато, не ни треба бронза - златни се нашите момчиња,
а на злато бронза не се става!!! голема%20насмевка
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 15:51
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

e ajde de....не%20знам

i mene mi e maka.....koj znae kolku narod pak ke se soberese vecer...


Требаше да го прогласат денов за неработен и завршена работаголема%20насмевка
Инаку и покрај тоа што прославата беше во 13 30 имаше премногу народда секој што бил во можност отишол, останатите гледавме на тв.
Да бев од Ск сигурно ќе бев на плоштад.



da  da...premnogu narod...prepoln bese plostadot ne se pominuvase....голема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 16:08
За Идивиди од Плоштад Македонија...Белла
има уште некоја..ама да не ми викаат дека е многу

за поголеми слики ...во нов таб

















Изменето од BellaGrandma - 19.Септември.2011 во 16:16
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 17:08
Излези момче право на тераса
беше за тие шо не беа

колку беше убаво...пак останав без глас пошто вриштев по Илиевки и по Црнчето без контрола

ден за паметење...ЛЕГЕНДИ



Изменето од sanja-a - 19.Септември.2011 во 17:10
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2011 во 18:08
srcki....

a onie zavidlivite koi zborat protiv da dade gospod bel den da ne vidat od kletoshtilok...


inaku prekrasno bese

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2011 во 00:44
Originally posted by Santijago Santijago напиша:


Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

sto mu fali ma .. na k*rilenko?
Улога во "The Adams" или во "Frankenstein" мај дарлинг бакнеж



Примо
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2011 во 11:45
„Леле леле што направивме„
Владо Илиевски 2011

„Леле леле што направивме„
Родителите на Кириленко 1981
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2011 во 18:42
Читам деновиве некои ликови (Биљана Секуловска ех-А1, Најчевска, син му на Тито Беличанец и др.) по македонските медиуми и социјални мрежи а од порано познати со нивните анти македонски ставови, во недостиг од инвентивност што да направат со нивните бедни животи ја критикуваат песната "Излези Mомче" што македонските кошаркари ја пееа на првенството во кошарка, а воедно беше прифатена од широките народни маси.

Де била шовинистичка, де била националистичка, де не знам каква.
Па критики паднаа и дека играчите не играле за државата и македонскиот народ туку играле за саморекламирање и за пари.
А сите многу добро знаат како се настапува за една национална репрезентација, дека тука нема договори со играчите, дека нема премии итн...

Каква бедотија од ликови, каква нетрпеливост кон секој макар и најмал успех на нашата држава. Вероватно тоа не им е во агендата на делување бидејќи тие зимаат пари од белосветски хоштаплери за да не офираат, а не да не фалат.

Потполна подршка за владата што им подели премии по 8 илјади евра не секој член на екипата.
Во секој случај подостојно не презентираат пред светот и поевтино не чинат него што плаќаме еден куп личности како дипломати и амбасадори по светот.

браво дечки
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2011 во 18:45
Зекси се согласувам 100 % со тебе, ама да не забегаме со политика во спортскиов форум... голема%20насмевкада
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2011 во 22:08
Не знаев кај да ја ставам, извинете сите, ама се работи за нашите кошаркари, па ја ставив тука.
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2011 во 06:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.