IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Серии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Серии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 22>
Автор
Порака
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2008 во 09:56
Bas e dobra serijava
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 08:24
Дома прогласувам вонредна состојба кога почнува Вовед во Анатомија. Бркам се од салон и кој сака да гледа друго има ТВ во другата соба, мене ми треба најголем екран кога се работи за серија од тој тип...плазење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Vladimir88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"Arbeit macht frei"

Регистриран: 20.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4349
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vladimir88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 17:43
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Дома прогласувам вонредна состојба кога почнува Вовед во Анатомија. Бркам се од салон и кој сака да гледа друго има ТВ во другата соба, мене ми треба најголем екран кога се работи за серија од тој тип...плазење
<div style=": ; width: 28px; height: 28px; : 1000; display: none;">


Ај бе не лажи тебе ти треба голем екран само за серија од типот на Росалинда или Марија Бонита.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 17:57
не е вистина, али ако не ти текне наскоро да ме викнеш на кафе богами и тие ке почнам да ги гледам лутинаплазење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2008 во 00:45

Komissar Rex, на хрватската Нова  секој работен ден во 13,55 часот, по втор пат голема%20насмевка.
(само што поради многу обврски, не можам да ја пратам редовно)


Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
mmomirovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 15.Септември.2008
Локација: Tuvalu
Статус: Офлајн
Поени: 1219
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mmomirovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2008 во 22:59
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2008 во 12:39
ZVISI KOGA SUM SLOBODNA TOGAS SLEDAM NEKOJA STO MI SE DOPAGJA
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2008 во 14:27
Najomilena mi e Allo Allo.


kako malecka stalno nacrtana pred televizorot koga ja davaa

sega ja davaat na k-15 televizija a mozete da nejdete epizodi i na youtube
omilena fraza:Listen very carefully, I shall say this only once.

Изменето од DarlinG - 24.Декември.2008 во 23:00
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2008 во 14:39
drugata omilena mi e Married with Children



sega ja davaat na fox life od 11 saatot vecerta i repriza vo 12 nasabajle
Imeno vo ovaa serija se zboruva za semejstvoto Bundy koe go socinuvaat Al Bundy-tatkoto koj raboti kako prodavac na zenski cevli i zarabotuva najmalku od bilo koj covek...toj sekojdnevno smisluva nacini kako da se zbogati i da go napusti semejstvoto a posebno negovata zena Peg Bundy koja e nevrabotena i mrzliva najomileno hobi i e da sedi cel den pred televizorot i da gleda samo Oprah,koga go nema toa obicno go ismejuva nejziniot maz. Iako ovie dvajca bas i ne se ''sakaat'' imaat dve deca nivnata kerka Kelly Bundy i nivniot sin Bud Bundy. Kelli e zgodna plava cura koja nema vrska od nisto i e neverojatno glupa no sepak ponekogas ispaga popametna od nejziniot ''zapalen'' brat Bud koj e edinstveniot clen od semejstvoto Bundy koj zavrsil fakultet.
bas e urnebes serijava!!ima komedija na sekoe vtoro zborce!
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 17:16
Cesto ja gledam
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ladyzaki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 17:22
gi sakam i jas site od CSI  ama naj ...mi e CSI Vegas....so Grisom...a dr.Haus go obozavam......a ovie Spanski Venecuelski...ne!
najslatkiot jazik ima najostri zabi
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2009 во 18:18
CSI Las Vegas mi se najinteresni, osobeno novata sezona, zasega- odlichna
grisom mi e najinteresen od site.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2009 во 19:00
Definitivno se najdobri
Кон врв
GodFather3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GodFather3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 19:27
Originally posted by laki laki напиша:

prison break



И јас сум за Prison Break
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.