IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Серии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Серии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
Автор
Порака Обратен редослед
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2009 во 09:53
x - files na HTV1 ..........
Кон врв
pcelka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3326
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pcelka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2009 во 20:08
 
 
  На А1  ..два и пол мажи,  со Чарли Шин...смешки..голема%20насмевка
секој нов ден, носи нова надеж...
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 21:28
ГЛЕДАВ САМО LOST А СЕГА НЕКОЈ ХРВАТСКИ ГЊАВАТ ТУКА МА БЕЗ ВЕЗЕ АКО НЕ Е SEX AND THE CITY НЕ ЗНАМ ШТО КЕ ПРАВАМ
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2009 во 20:03

Разголени (Undressed), ја даваат на Сител 3 претпладне околу 11:15 и навечер околу 23:15. Закон серија!
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2009 во 01:49
Се трујам со SCI, сега и новата сезона Вегас ми почна, охо хо, South Park,Malcolm In The Middle, Frasier, Ugly Betty, The Reaper.
Најредовно ги пратам SCI 3 пати неделно по минимум 3 епизоди од Вегас, Мајами и Њу Јорк
Кон врв
GodFather3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GodFather3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2009 во 19:27
Originally posted by laki laki напиша:

prison break



И јас сум за Prison Break
Кон врв
Wonderful_Life Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Амбициозна Бебушка

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7264
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wonderful_Life Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2009 во 19:00
Definitivno se najdobri
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2009 во 18:18
CSI Las Vegas mi se najinteresni, osobeno novata sezona, zasega- odlichna
grisom mi e najinteresen od site.

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
ladyzaki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6584
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ladyzaki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 17:22
gi sakam i jas site od CSI  ama naj ...mi e CSI Vegas....so Grisom...a dr.Haus go obozavam......a ovie Spanski Venecuelski...ne!
najslatkiot jazik ima najostri zabi
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2008 во 17:16
Cesto ja gledam
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2008 во 14:39
drugata omilena mi e Married with Children



sega ja davaat na fox life od 11 saatot vecerta i repriza vo 12 nasabajle
Imeno vo ovaa serija se zboruva za semejstvoto Bundy koe go socinuvaat Al Bundy-tatkoto koj raboti kako prodavac na zenski cevli i zarabotuva najmalku od bilo koj covek...toj sekojdnevno smisluva nacini kako da se zbogati i da go napusti semejstvoto a posebno negovata zena Peg Bundy koja e nevrabotena i mrzliva najomileno hobi i e da sedi cel den pred televizorot i da gleda samo Oprah,koga go nema toa obicno go ismejuva nejziniot maz. Iako ovie dvajca bas i ne se ''sakaat'' imaat dve deca nivnata kerka Kelly Bundy i nivniot sin Bud Bundy. Kelli e zgodna plava cura koja nema vrska od nisto i e neverojatno glupa no sepak ponekogas ispaga popametna od nejziniot ''zapalen'' brat Bud koj e edinstveniot clen od semejstvoto Bundy koj zavrsil fakultet.
bas e urnebes serijava!!ima komedija na sekoe vtoro zborce!
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2008 во 14:27
Najomilena mi e Allo Allo.


kako malecka stalno nacrtana pred televizorot koga ja davaa

sega ja davaat na k-15 televizija a mozete da nejdete epizodi i na youtube
omilena fraza:Listen very carefully, I shall say this only once.

Изменето од DarlinG - 24.Декември.2008 во 23:00
Кон врв
karamandi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1496
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај karamandi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2008 во 12:39
ZVISI KOGA SUM SLOBODNA TOGAS SLEDAM NEKOJA STO MI SE DOPAGJA
Кон врв
mmomirovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 15.Септември.2008
Локација: Tuvalu
Статус: Офлајн
Поени: 1219
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mmomirovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2008 во 22:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,641 секунди.