IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Серии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Серии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 19202122>
Автор
Порака Обратен редослед
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 04:49
prision break
Кон врв
^SaW^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^SaW^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 01:56
Gleam Charmed,Lost(ama zavrsi),CSI,ocajni domakinki i tolku
Кон врв
teona Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Април.2006
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 15:07
epa Charmed ti se volsebnickite,na naski prevedono,neli?e od niv prv pat nacekav 2 epizodi prosli mesec ko bev Mak.,pa primetiv deka gi ima i ovde.Gledav Lost,samo prva sezona ja dadoa na tv i tolku bese,a vtorata veke ja izgledav so pomos na internetov,pa ja cekam sega tretata od esen da ja pustat.gledav Gilmorkite,Desperatnite isto,pa i niv gi cekam novite epizodi od esen,a sega od ovie novive na tv nisto ne gledam,zs nikad ne gi zavrsuvaat.
kako da sonuvam za idninata,koga site okolu mene hrcat...
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 16:33
A sto serii se toa??? I jas gledam serii ama mnogu se za da gi nabrojuvam site.I sto me nervira, treba sega da cekam za novite duri do septemri.
Gledav Charmed ama zavrsija,Potoa Alijas- i tie zavrsija.Drugi sto redovno gi sledam se CSI, Lost, Despearte Housewives,Grey's Anatomy, The OC i ER.
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 16:03
 i jas gi gledam istite ama ne redovno koga ke gi nacekam
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2006 во 19:18
Znam deka e glupavo no kazete koi  serii gi gledate?
Jas gledam Ocajni Domakinki, Istraga na mestoto na zlostorstvoto i Volsebnicki.
Кон врв
**MaRiJa** Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај **MaRiJa** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 22:35
Серија најдобра знаете ли која е а?
К А С А Н Д Р А
Кон врв
kirealeks Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kirealeks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 10:30
NIP/TUCK


ОД ОВОЈ ФОРУМ СУМ БАНИРАН...
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 07:36

Friends!

 

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 19:32

Originally posted by Mikus2006 Mikus2006 напиша:

Единствена серија која не тупи со тек на време и не досадува никогаш е  “Пријатели“ , сите останати се интересни првите неколку епизоди, а после оф мори мајко... ..

NE si gledal LOST! 22 nagradi 40 i kusur nominacii, serijata e zakon!

Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 17:42
Weeds i O.C. ne znam dali pocnaa da gi davaat vo Makedonija ama super se
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
VirtualA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VirtualA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2006 во 17:29
Стар Трек
Кон врв
Mikus2006 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mikus2006 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 21:22
Единствена серија која не тупи со тек на време и не досадува никогаш е  “Пријатели“ , сите останати се интересни првите неколку епизоди, а после оф мори мајко...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2006 во 15:41
Originally posted by Maro Maro напиша:

Ајде дајте некој предлог за серија, па да се разбориме за некоја. Ја моментално гледам Lost,а иначе омилена(меѓу омилените) ми е сопранови


Pa, probaj so Smallville. Stom ti se dopaga Lost bi trebalo i ova serija da ti se dopaga.
 I uspat ako gi najdes poslednive dve sezoni od Samllville, kazi. Zosto jas ne mozam da gi najdam.


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 19202122>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.