IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Сликање по стакло,порцелан...!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сликање по стакло,порцелан...!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Flufy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Мај.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flufy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сликање по стакло,порцелан...!
    Испратена: 09.Мај.2011 во 00:15
Здраво луѓе
Колку што забележав нема ваква тема.
Јас добив идеа за сликање на стакло и порцелан.
Би сакала некои ваши совети околу купувањето на бои, од каде може да се набават...

Ви благодарам однапред
Кон врв
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2019 во 23:26

ова да ја освежам темав ќе им треба на мнозина не само стаклата да си бојат розево ко северномакеднци, бар оние кои мислат сега дека тоа се, а линк потоа има абер и како до огледало да стигнат, аферим да разберат дека во животот сосила убаина небива, силувачот така кога тогаш од срам ако не од страв за своето злодело ќе мора да се покае в спротивно ќе биде осуден ако не од друг од својатасовест откако се отрезни од бунилото во кое паднал ...

http://www.build.mk/forum/forum_posts.asp?TID=2950&PID=162540#162540

http://www.build.mk/forum/forum_posts.asp?TID=2948&PID=187347#187347

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.