IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Кратка вртоглавица...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кратка вртоглавица...

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
heaven Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heaven Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кратка вртоглавица...
    Испратена: 11.Февруари.2011 во 00:13
Здраво. Мојот проблем е следен: Одвреме на време имам Вртоглавица кратко трае, најчесто кога ке се загледам во едно место или кога сум смирен , поконкретно: како лево десно да ми се ниша главата, и многу важно: при таа вртоглавица истовремено имам чувство како да се дујам т.е како да се зголемувам, односно како да моето тело се пумпа(расте, се зголемува, имам чувство како да лебдам) но ова трае кратко, и најчесто кога ке ја мрдам главата во друга положба проблемот престанува, на што се должи овај проблем? Досега сум немал слични вакви работи, су немал некои компликации фала богу !!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.