IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Постдипломски студии во Романија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Постдипломски студии во Романија

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
MarkoBitola Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarkoBitola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Постдипломски студии во Романија
    Испратена: 08.Јануари.2011 во 22:39
Заинтересиран сум за постипломски студии во Романија. Ке ми биде од голема помош секој ваш совет или пак доколку има некој завршено таму, се разбира неговото искуство.. Однапред ви благодарам !!!
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2011 во 01:15

A sto ce postdiplomiras u Romanija...Ako ne e tajna...збунетост

You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
MarkoBitola Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MarkoBitola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2011 во 14:00
zainteresiran sum za Menadzment ..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.