IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Модни критики за храбри форумџии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Модни критики за храбри форумџии

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
TheCandy880 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Јануари.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TheCandy880 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Модни критики за храбри форумџии
    Испратена: 03.Јануари.2011 во 12:58
Ајде да го коментираме нашиот и вашиот моден вкус ...

Правила за храбрите форумџии:
- ставајте исклучиво ваши слики од ваши комбинации и акцесорис
- туѓи слики се забранети
- најдобро е да не се гледа вашиот лик за да се зачува приватноста
- прифаќајте ја критиката како добродојдена, без љутки :)

Правила за модните критичари:
- коментирајте го изгледот во однос на гардаробата т.е. комбинацијата
- никако коментирање во однос на физички изглед
- без навредувања
Кон врв
XStrongAngelX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
секојдневна форумџика

Регистриран: 15.Август.2010
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај XStrongAngelX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 13:40
да го скршам мразот? трепкање
ајде еве 1 повеќе неможам..Да си ја зачувам приватноста црвенеење

критикувајте малце се здебелив од пиенјето смеење
Дедо мраз злато
мое љубов неверна
неможам без тебе за нова година
Дедо мраз злато мое
жива превара
сал не моташ пак не заеба

Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 14:54
mi se dopagja cantata!голема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 14:55
Originally posted by XStrongAngelX XStrongAngelX напиша:

да го скршам мразот? трепкање
ајде еве 1 повеќе неможам..Да си ја зачувам приватноста црвенеење

критикувајте малце се здебелив од пиенјето смеење
ooo...pa golema si bila?изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
XStrongAngelX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
секојдневна форумџика

Регистриран: 15.Август.2010
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај XStrongAngelX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 14:58
Originally posted by brza brza напиша:

Originally posted by XStrongAngelX XStrongAngelX напиша:

да го скршам мразот? трепкање
ајде еве 1 повеќе неможам..Да си ја зачувам приватноста црвенеење

критикувајте малце се здебелив од пиенјето смеење
ooo...pa golema si bila?изненадување

како мислиш голема?
Дедо мраз злато
мое љубов неверна
неможам без тебе за нова година
Дедо мраз злато мое
жива превара
сал не моташ пак не заеба

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 15:03
ne si bila nekoe devojchence,...taka!намигнување

imeto ti zvuchi nekako...detinski .голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
XStrongAngelX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
секојдневна форумџика

Регистриран: 15.Август.2010
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај XStrongAngelX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 15:54
знам ама во моментот кога се регистрирав незнаев како да ми биде корисничкото име и така напишав 
Дедо мраз злато
мое љубов неверна
неможам без тебе за нова година
Дедо мраз злато мое
жива превара
сал не моташ пак не заеба

Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2011 во 16:48
Mislam angelov ne da go iskrshi mrazot...mislam mraz vekje nikad u zhivot nema da vidam црвенеењероза
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsimaКон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2011 во 00:18
Originally posted by XStrongAngelX XStrongAngelX напиша:

да го скршам мразот? трепкањеајде еве 1 повеќе неможам..Да си ја зачувам приватноста црвенеењекритикувајте малце се здебелив од пиенјето смеењефустанот ми се допаѓа,... една моја другарка има сличен на овој,... стварно е едноставен и убав

чантата е убава,... ама со овој фустан повеќе би ти одела некоја плик чанта,.... за да додаде на стајлингот од фустанот...

инаку, и јас за нова година имав потреба од поголема ташна,.... иако носев елегантен фустан,.... си носев резервни чевли доколку имаш потреба од таква чанта,... слободно...

п.с. браво за храброста
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,110 секунди.