IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со непознат/а за една вечер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со непознат/а за една вечер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
Autumn Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Autumn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2011 во 22:48
Епа сега... ако ми остави некој посебен впечток, зошто да не... Јас не се палам само на мачо изглед, јас сакам да видам шо човек е, како си игра, што мисли, да не е некој плиток...

Сексуалноста јас не ја мерам според изгледот, не не...
Сакам да видам што има да понуди. И да е некој лепотан, а здрвен, шо ќе ми е?
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2011 во 23:22
a,....kaj moze chovek da te..............najde?намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2011 во 01:25
"in everyman's fantasy" brza...
Incredible Blue
Кон врв
Гаргамел Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гаргамел Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2011 во 01:08
mene ne mi dava nikoja ni poznata ni nepoznata ni za edna vecer trebase Micka da ja prevrtuvam ama pamet
Кон врв
Erco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Мај.2009
Локација: Switzerland
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Erco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2011 во 14:22
pa mislam deka e toa idnina
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2011 во 22:12
neeeeeeeeee... ne sum jas tolku "lesen"...
Incredible Blue
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2011 во 23:29
Originally posted by Autumn Autumn напиша:

Епа сега... ако ми остави некој посебен впечток, зошто да не... Јас не се палам само на мачо изглед, јас сакам да видам шо човек е, како си игра, што мисли, да не е некој плиток...

Сексуалноста јас не ја мерам според изгледот, не не...
Сакам да видам што има да понуди. И да е некој лепотан, а здрвен, шо ќе ми е?

 
 wow ., biser a tebe zdrven ne ti treba shto ke ti e .,  vazhno lepotan ., pa i mlitav neka e плазење., abe i babana moja saka zdrven , a tuka ., samo lepotan плазење
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 13:27
Сексот за една вечер си е убава ствар за мене и јас си ја подржувам  и секогаш кога имам можност ја користам.Па вие ме критикирајте колку си сакате .Само ќе добавам и едно линкче 

 

Зошто е добар сексот за една вечер?

Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 13:34

Против тоа сум... после цело време ќе мислам да не имала некоја болест... изненадувањетага

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 13:36
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Против тоа сум... после цело време ќе мислам да не имала некоја болест... изненадувањетага

 

хахха ма ајде 

ние во Бугарија имаме една поговорка и во неа се кажува :кој го е страв од мечки да не оди во гората 

па истата работа и со тебе Ли . Гледај кога се пушташ на некоја девојка или кога она ти се пушта 
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 13:47
... тоа е македонска поговорка ... плазење
 
јас сум старомоден... не сум имал секс со ТОТАЛНО непозната жена... црвенеење... можеби за денешно време тоа е мана ... не знамсакам да сум во врска со таа со која се **** (не мора сериозна врска) голема насмевка
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 13:49
ете тоа е објаснувањето на твојот страв .Во старомодноста голема насмевка
Кон врв
saguaro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Август.2011
Статус: Офлајн
Поени: 482
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saguaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2012 во 18:52
Старомодноста подразбира неспиење со еден куп фантом партнери.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2012 во 14:23
zoshto so nepoznat/a?изненадување

....zarem prvo nema da se ...zapoznaesh ?збунетост











збунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.