IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Живот на 1100 метри
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Живот на 1100 метри

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Живот на 1100 метри
    Испратена: 10.Декември.2010 во 23:40
ДА ВИДИМЕ КОЛКУ ЖИВИ СЕЛА ИМА НА ОВАА НАДМОРСКА ВИСИНА

МОМЕНТАЛНО Е к*рАТИЦА
www.k*ratica.eu
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 23:45
Темата е за во градови во Македонија а не за политика.
Инаку добра тема.
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:05
IZVINI MODERATORE NEGLEDAM NIKADE POLITIKA.
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:08
Epa bar kazi nesto za k*rajca (izvinete ostanatite ama nie po naski taka si ja vikame), kade e, sto e ... pa stavi nekoja slika ...
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:13
WWW.k*rATICA.EU
WWW.k*rATICA.UCOZ.COM
WWW.k*rATICA.TRIPOD.COM

IMA STO I DA KAZIME

I MODERATORE NE KRATETENI JA   BUKVATA "U" . JAS NE GO IZMISLIV SELOTO TUKU TAKVO E OD 1574 GOD PO PISANI DOKUMENTI

MOZETE DA NE IMATE I NA FB   POD ISTOTO IME "k*rATICA"


Изменето од Анастеа - 17.Декември.2010 во 02:19
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:19
ма не ја крати модераторот буквата...тоа нетот  не сака безобразни буквинамигнувањеголема%20насмевка
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:20
Originally posted by к*ратица к*ратица напиша:

IZVINI MODERATORE NEGLEDAM NIKADE POLITIKA.


Токму затоа што нема политика оваа тема треба да стои во подфорумот ГРАДОВИ во Македонија.
Темата е супер инаку ми се допаѓа идејата да ги наброиме сите села во Македонија кои се на поголема надморска височина од 1000 метри.
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:23
sakav da ve nasocam moderatore, RAZMISLI MALKU DEKA E POLITIKA JAS JA NAMETNUVAM ( VLADATA NE FINANSIRA ZA VAKVITE PODRACJA) NEZNAE DEKA POSTOJAT ZIVI SELA NA OVAA VISOCINA

MOZE I VO POLITIKA I VO VESTI DA JA STAVITE


Изменето од Анастеа - 17.Декември.2010 во 02:22
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:25
Epa premestija de temata

k*ratica, daj kazi kade se naoga toa selo, kolku ziteli ima, sto e poinakvo od drugite sela, vikas ima mnogu da se kaze, a sem linkovi ne kazuvas nisto, daj kazi nesto so sto bi ne zaintrigiral da gi otvorime tie linkovi i uste poveke da ja posetime k*rajca
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:27
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Epa premestija de temata

k*ratica, daj kazi kade se naoga toa selo, kolku ziteli ima, sto e poinakvo od drugite sela, vikas ima mnogu da se kaze, a sem linkovi ne kazuvas nisto, daj kazi nesto so sto bi ne zaintrigiral da gi otvorime tie linkovi i uste poveke da ja posetime k*rajca

zarem ne znaete da citate makedonski. ke vi ponudime od selska hrana prosetka vo planina so magarinja,logoruvanje itn.....k*rAJCKI KARNEVAL.......
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:29
Ti bas vo seloto zivees?

Kazi mi toa posle Kosel se naoga?
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:30

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=k*ratica,+macedonia&sll=37.0625,-95.677068&sspn=32.114675,56.513672&ie=UTF8&hq=&hnear=k*ratica+6306,+Macedonia+%28FYROM%29&t=h&ll=41.243044,20.89031&spn=0.007438,0.013797&z=16

Изменето од Анастеа - 17.Декември.2010 во 02:21
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:33
Ma stvarno te prasuvam kade se naoga seloto, dodeka mi stavas linkovi kazi mi, neli e poednostavno taka
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
куратица Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 9
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај куратица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 00:36
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Ma stvarno te prasuvam kade se naoga seloto, dodeka mi stavas linkovi kazi mi, neli e poednostavno taka

21 KM SEVEROISTOCNO OD OHRID NA 1100 metri nadmorska visina, ima 268 postojani ziteli ili 96 domakinstva i 87 vikend domakinstva.......   vo linkovite imate dovolno.
ili detalni informacii pratete meil k*ratica@k*ratica.eu
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.