IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Стипендии за MASTERS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Стипендии за MASTERS

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
VVVV Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Ноември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VVVV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Стипендии за MASTERS
    Испратена: 20.Ноември.2010 во 16:13
Zdravo,

Sakam da se zapisam na postdiplomski (ekonomija/finansii/menadzment) vo nekoja od trive balkanskive zemji - Slovenija, Bosna ili Hrvatska. Pls ako imate info za stipendii kazete t.e. share the link Fala mnooogu !
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2010 во 22:26
Мора исклучиво за овие земји
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.