IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Мажите озборуваат повеќе?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мажите озборуваат повеќе?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2010 во 21:18
Мики да ти каже дада нешто...мажите сте ете вакви- кога жената не пушти е к*рва, кога пушти два пати к*рва

Изменето од pagane - 20.Септември.2010 во 21:19
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2010 во 21:19
Originally posted by pagane pagane напиша:

Мики да ти каже дада нешто...мажите сте ете вакви- кога жената не пушти е к*рва, кога пушти два пати к*рва
 
 
мај имаш неизлечени комплекси од нешто газење%20од%20смеењене
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2010 во 22:47
Жените се посклони на оговарање од проста причина што повеќе коментираат за се и сешто, ама ни мажите не заостануваат на ова поле особено во денешно време.
Тие обично не се коментираат толку меѓусебно и за одредени работи затоа мислам дека малку помалку оговараат, ама кога го прават тоа се безмилосни и затоа машкото оговарање е и поопасно.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Септември.2010 во 23:41
Машките озборуваат за случки, како што сум приметила.
Женските исто за случки, плус како оговараната изгледала, се однесувала, се облекла итн. итн. итн.

Глупа работа.
Не пронаоѓам никакво задоволство во оговарањето.

Изменето од Tiggy Vicious - 20.Септември.2010 во 23:42
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2010 во 13:13
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by pagane pagane напиша:

Мики да ти каже дада нешто...мажите сте ете вакви- кога жената не пушти е к*рва, кога пушти два пати к*рва
 
 
мај имаш неизлечени комплекси од нешто газење%20од%20смеењене


само реков дека мажите имат комплекси...се пронаjде??изненадување
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2010 во 19:56
Abe kje ogovaram!

Mi se saka, kjeif mi e. Kako do sega, taka i od sega. Duplo i toa...
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2010 во 23:07
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Abe kje ogovaram!

Mi se saka, kjeif mi e. Kako do sega, taka i od sega. Duplo i toa...

Искрена душичка

Ма алапачи се невидени бре
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2010 во 23:42

Почнаа и сами да си признаваатда

Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2010 во 23:47
Eve gi vece pocnaa zenive da ogovaraat deka nekoj maz priznal nesto...cccc
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2010 во 06:00
Originally posted by Schatzii Schatzii напиша:

Почнаа и сами да си признаваатда

 
 
Јас го признав уѓте во првиот мој пост во темата.Ама разликата со вас е дека ние си признаваме ,а вие не.Затоа остава впечатокот дека мажите повеќе озборуваат.среќа
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2010 во 11:37
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Abe kje ogovaram!

Mi se saka, kjeif mi e. Kako do sega, taka i od sega. Duplo i toa...

Кажи им на луѓево бе...
Тоа си е нормална физиолошка потреба...
Се праат сите светци тука.
Брао бе Марко, бар си признаваш.

Онтопик: и ја оговарам, ама обично за некои позерки и за женки што се др**и.
Па кога неам шо да праам...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2010 во 21:41

 Ima i maski sto ozboruvaat.

 Jas obicno izbegnuvam takvo drustvo bidejki mene ne me interesiraat takvi muabeti.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2010 во 22:08
Оговарањето е рекреација, само да не ја премине границата на невкусно сакатење на све живо и диво околу.
Таквите се нарекуваат алапачи дали мажи дали жени и а зинат гнасотилаци само им излегуваат од уста.не
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2010 во 02:36
Оговараат! и тоа многу
Се случило да седиме друштво,и ја као и по обичај си правам муабет ама пратам со се праи и во машката екипа.
Ако нешто не дочујам им читам од уста.Се пратам јас
Леле колку се оговара да знаете само,само за жени
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.