IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Циста кај деца
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Циста кај деца

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Arven1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arven1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Циста кај деца
    Испратена: 06.Септември.2010 во 13:21
kako se tretira cista pod bradickata kaj dete od 5 godini , generalno dobro zdravje ?
Sovet , ili nekoj od iskustvo da mi kaze ....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.