IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Софтвер за Стоматолози или Стоматолошки Ординации
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Софтвер за Стоматолози или Стоматолошки Ординации

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
and2009 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај and2009 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Софтвер за Стоматолози или Стоматолошки Ординации
    Испратена: 29.Август.2010 во 16:04
Se utepav barajki program za evidencija na pacienti vo mojata stomatoloska ordinacija a da ima moznost avtomatski da mi vadi specifikacii i fakturi za FZO, najdov nekolku i sto e uste podobro kupiv dva programa koi nema veze na kraj nisto pak se moram racno da se pravi... E sega najdov uste eden program koj ne mi e seuste isproban ima naziv DENT, go najdov na www.digitalwebplace.com i cini 5.000 denari, ama neznam dali e uste eden promasaj ili ovoj pat bi bilo toa sto treba?
Dali nekoj od vas go ima isprobano ovoj softver i dali konecno ke najdam nesto kako so treba?
Кон врв
sasoa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sasoa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2011 во 21:38
Probaj go MakDent. Odi na www.makdent.com
Кон врв
thebestway Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Август.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај thebestway Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2012 во 16:56
Софтвер за Стоматолози или Стоматолошки Ординации Слободен
http://softverzastomatoloskapraksa.drmiladinovic.com/
http://softverzastomatoloskiordinacii.drmiladinovic.com/

Изменето од thebestway - 26.Август.2012 во 20:05
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.