IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Висока медицинска школа-Штип
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Висока медицинска школа-Штип

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
natasha-nate Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 18.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natasha-nate Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Висока медицинска школа-Штип
    Испратена: 28.Август.2010 во 17:32
luge sto mislite za visokata medicinska skola vo stip?ima li kandidati so se zapisani tamu?
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2010 во 18:01
Нате,па нели се  запиша на скопскиот медицински факултет,зошто сега се распрашуваш за штипската висока школа?збунетост

Инаку интересот за високата школа во Штип е многу поголем,за разлика од високата медицинска школа во Битола од две причини.
Првата е што е поблиску до Скопје,а втората и пресудна.... е да одбегнат една професорка кај која треба да се полагаат 5 испити,а таа  е прочуена со нејзината немилосрдност,строгост и непредвидливост.

Многу редовни,а и вонредни студенти ,масовно се префлија во штипската висока медицинска школа(посебно лаборантскиот профил),токму од  оваа  причина.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
BiBi_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 27.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3175
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiBi_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2011 во 17:18
токму тоа што ми треба.... има ли некој на форумов запишан овде? ВЕ МОЛАМ, ит ис ан имрџенси... ми требаат некои информации токму за овие студии... ве очекувам во инбокс...БЛАГОДАРАМ :)

NO MATTER WHAT WILL HAPPEN I WILL ALWAYS SMILE!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.