IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - FENIX
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

FENIX

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 528529530
Автор
Порака
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:17
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

За мене турете жестоко нешто 





Примо ова за тебе
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:18
Originally posted by Santijago Santijago напиша:

За мене турете жестоко нешто 




Ела злато



Изменето од BellaGrandma - 06.Ноември.2011 во 23:19
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:22
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Originally posted by Santijago Santijago напиша:

За мене турете жестоко нешто 




Ела злато



Идам бакнеж големо гушкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:22
Кастро ти ако си сакал да заживее форумов ... ќе си бил нормален член како и сите....

баш и не си компетентен да солиш памет
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:23
Извини Кастро..ако сакаш форумот да заживее,потруди се и ти..мислиш дека на овие твои постови тука им е местото имаш соодветни места за тоа
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:24
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Кастро ти ако си сакал да заживее форумов ... ќе си бил нормален член како и сите....

баш и не си компетентен да солиш памет

A  ti kako si normalna kazi mi?? si odis i pak se vrakas ? ja ne sum tuka i ne doagam ...i gi stitam tie koi se trudat da zazivee forumov A TI ,KAZI MI TI ...BEZ POMOS I SO ZAKANI OD TRETI LICAнамигнување..kako ti pomagas za forumov?
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:27
Јас не идам бе Кастро...
Еднаш во месецот и тоа од мерак и од тоа што имам личности што ми се мили тука

А ти освен за кавги, за ништо друго не постоиш

Како мало лигаво дете си


Поздрав од уличарката
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2011 во 23:36
Originally posted by BellaGrandma BellaGrandma напиша:

Јас не идам бе Кастро...
Еднаш во месецот и тоа од мерак и од тоа што имам личности што ми се мили тука

А ти освен за кавги, за ништо друго не постоиш

Како мало лигаво дете си


Поздрав од уличарката


намигнувањеNice to meet you
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:01
Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Извини Кастро..ако сакаш форумот да заживее,потруди се и ти..мислиш дека на овие твои постови тука им е местото имаш соодветни места за тоа


Cali malku svoj stav ubavo bi bilo da imas намигнување..dosta se shlepas  намигнувањеда..znaci ako tebe ne ti se obrakam navistina ne se zamaraj so mene najubavo bi bilo ...ulizuvaj se tamu kaj sto ima skorist no ubavo bi bilo da ignoriras okolu tebe ....mislam ,ne ti se obrakam voopsto намигнувањеne se zamraj so mene plsssголемо%20гушкање 
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:07
Originally posted by Kastro Kastro напиша:


Originally posted by Calipso Calipso напиша:

Извини Кастро..ако сакаш форумот да заживее,потруди се и ти..мислиш дека на овие твои постови тука им е местото имаш соодветни места за тоа
Cali malku svoj stav ubavo bi bilo da imas намигнување..dosta se shlepas  намигнувањеда..znaci ako tebe ne ti se obrakam navistina ne se zamaraj so mene najubavo bi bilo ...ulizuvaj se tamu kaj sto ima skorist no ubavo bi bilo da ignoriras okolu tebe ....mislam ,ne ti se obrakam voopsto намигнувањеne se zamraj so mene plsssголемо%20гушкање 


Ахам..јас немам свој став,ти имаш..и кај тоа се улизувам и шлепам и имам корист,а јас незнам молим те објасни ми....
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:09
moreee, koa kje ve postrojam siteeee... ko vojnicinja, pa ima site sklekovi da pravite pod kazna...
Incredible Blue
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:09
зевањезевањезевањезевањезевањезевање
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:10
ne spi, ne dremi gonzooo...
Incredible Blue
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 00:25
eeee marko, marko...рамнодушност
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 528529530
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,577 секунди.