IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Мобилните телефони не ја зголемуваат опасноста на
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мобилните телефони не ја зголемуваат опасноста на

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Мобилните телефони не ја зголемуваат опасноста на
    Испратена: 23.Август.2010 во 21:56

Употребата на мобилни телефони не ја зголемува опасноста од појава на рак, покажаа резултатите од досега најголемото истражување за опасностите поврзани со мобилната телефонија „Интерфон“.

http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=126629
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.