IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - Алергии!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Алергии!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
tace73 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tace73 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Алергии!
    Испратена: 07.Август.2010 во 14:56
Дали некој може да ми каже нешто повеќе за др. Наум Мојсовски, кој имал приватна ординација во Аеродром? Најдов број и ќе ѕвонам во понеделник, но нешто како да слушнав дека сем во Македонија работи и во Хрватска???
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:14
За човеков имам слушнато дека е еден од најдобрите, но некој ми рече дека престанал да работи
Знаеш нешто за ова?
И мене многу ме интересира човеков
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
tace73 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tace73 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 16:51
Не знам, ако разберам нешто ќе оставам порака овде.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.