IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Најинтересни постови и форумџии???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најинтересни постови и форумџии???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 13:20
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

valentina-pp
obozavam koga ja citam vo ljubovголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


има нешто.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 14:20

Од посериозни форумџии и постови Месинџер (бидејќи сум релативно нов на форумов, на почеток имав сосема спротивно мислење за него од ова сегада), Кинг Давид (макар што во повеќето работи не се согласувам со него, освен за абортус, но добро се изразува да), Џошуа, Македон (исто како и со КингДавид, во повеќето работи не се сложувам со него, но добар е за читање, може да се научи нешто ново)...

Од помладите Тиги, Џо, Фолксваген... за нив ќе искоментирам покрај останатите суперлативи, дека ми е мило што пишуваат кирилица... на младите светот останува... да
 
Брза, ... ми се допаѓа неговиот ....., оригинален стил! изненадување
 
Интересни ми се и Бугарите на форумов посебно Пагане и Емил.
 
Од останатите МајВеј, Рената, Газела, Шатци, Анита, Замислена, ФБаба, Анакин, Гонзо...
 
големо%20гушкање Поздрав до сите...да
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2010 во 19:12
valentina-pp.

Постовите во љубов и се некако носалгични и така, фино се изразува, онака домаќински...
Иако работа која ми остана во сеќавање е жолтата мачка кај нејзе у двор... што е нејзина роднина и што нејќе да ја брка.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2010 во 19:23
Џошуа ... уште ден и ќе се врати човекот, пустош ќе ве направи на филозофија  . . . ѓаволплазење
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2010 во 00:40
значи Тиги ми е фаворит во последно времеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
не ја пропуштам да ја читам и секогаш се смеам најмногу од нејзините постови...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Mushu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ЗМЕЈ, со тетоважа сељак!

Регистриран: 25.Мај.2013
Локација: Дома
Статус: Офлајн
Поени: 2646
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mushu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2013 во 14:10
Волксваген... Легендарен е
Тата и Тофаш се Мајбах и Бентли за Понтијак и Крајслер
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.