IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Најинтересни постови и форумџии???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најинтересни постови и форумџии???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 16:21
mene neprijatelite mi se "najprivlechni"( nek' mi prostat prijatelite!дасреќа).....osobeno onie shto urlaat deka ke me ignorirale,...

...samo , nek' ne se umisluvaat premnogu,изненадување
..edini interes kaj niv mi e,...shto se nadevam deka ke prochitam nekoja nivna pogolema glupost od...prethodnata ,..i najchesto,...mi se ispolnuva nadezta намигнување

..i brate,...ako ne e predugachka...za da ja udostojam so moeto vnimanie,...голема%20насмевка

...zatoa  shto ,..od pochetok sum za ona,....

...pishi koncizno ( ama pogodi ja s'rzta)
..pa , koj sfati alal da mu e ,...

..koj ne,..neka chita ,..nadugachko i naopshirno...

...i ...ke zaboravev,...chitaj samo kratko ,...i jasno kazano !да
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 21:43
shto znam .....onie koi sakam da gi chitam a? размислување....bi ja izdvoila kali, pagane,renatax,голема%20насмевка lotus,epten dosadno (i stvarno e nekogash dosadno bez nego u filozofija)голема%20насмевкаbrza, ,zamislena, marshal .. i sigurno ima ushte nekoi .....a najdobar  post sepak mi e eden od politika i pripaga na  античкиот i toa e sledniov:
Кога државните службеници на БРИТАНСКАТА ИМПЕРИЈА им е наложено во овие услови на криза да одат со точаци или јавен транспорт до работа , македонската империја (ЛОЛ) гради монументални барокно кичерајски мајмунлаци... Абе не знам дали остана нормален човек во државава... Муслиманите градат џамии кај ке им се посака, овие бугарофиливе со антички призвуци ми носат некои споменици- и то пази - во фиренца, италија леени - од личности кои пола не ги знам... и на крај за аналниот оргазам да е целосен - тоа е платено од народни пари... Под целосно блокада сме политичка, источните и западните комшии острат заби за да не зграбаат, буџетот е пред колапс, луѓе земаат плата од дома бидејки кршеле кутии по избори или се јавувет кај Тања бумбаркана, Миленко коси каде сака и го именува кого сака како предавник, цд-а со шпиунска содржина директно му паѓаат од небо (читај ДБК), ако не мислам ко нив - тогаш сум шпиун и комуњара, затвораат фирми ако не плаќаат данок, пасош не можат да земет овие шо сакет да бегет - немало материјал... гледам некој излижани сумљиви фаци во парламентот - уште факс немет завршено (да не прам муабет за работно искуство ) - тројца лично знам , тие не водат во европа, ѓоко фиш - сељаков наш охридски ке не преставува на евровизија, по амбасадите целосно лудило и безредие, торбешиве пола пари ги завзедоја по државава, факс дипломи се штанцет ко тоалет папири, пола провинција преживуват едвај со 100 евра плати (уше да е среќен ако има работа) експлатација на работниците до максимум, овој патороков ми се шетат по мароко и разни други ѓупски земји, се понашат ко да није он одавде, па нешо во Џеси Џејмс стил му бегат на американецов, ама овај го впрегна неговиот букефал и го ухапси нашиов дури во загреб за влице да му пренесе - пел ју шуд нот фак вит ус...Во болнициве луѓе умираат , нема лекови а има бубашваби, гнасотија и некои болести од 18-тиот век...(не знам ни да ги кажам), пензии доцнат, доцни и исплата од заробено старо штедење, се зајмуваме со еврообврзници(само шо последниов пат никој не ја ни купи), полиција тренира строгочу, албанезиве масовно се вооружвет, за се бранко е крив ... и на крај - проектов скопје 2014... не знам , не ми е сватливо...стварно...
Ако веќе мора да се гради по аналогија на хунзите и калашите шо ги влечкаја од авганистан или од кај беа... за да нормално се самопотврдиме ко народ... дај бре барем нека се гради во некои подобри времиња... ама овај изгледат фиреров е решен од нас вејкапи да прај ариевци и то ти е... само ми е страв ден завршиме ко атлантида...
Веќе ко сакат да градит имам и некој урбанистички предлог:
1. Место триумфална капија( ова па никако неможам да сватам од кај им текна?? триумф врз што??? врз нашата морална и духовна деградација???) нека постави бре еден убаво извајан опинок , одма до ГТЦ... така бар ке го зачуваме правиот идентитет - сељачки и простачки...
2. Наместо Сандре Големиот разбуфтан на плоштад - еден споменик на овие жртвите од транзицијата шо протестираа пред СДСМ а земале по 1000 ЕУР плата. Тоа ке ја симболизира нашата пакост, злоба и безумие...
3. Наместо нов мост со незнам некој статуи од личности кој никој не ги слушнал...нега стает некој мост од ортоми и летви - ова монументално дело ке ја симболизира нашата инфраструктура...
4. Наместо онај бикон на ул. Македонија (демек бикон на вол стрит њу јорк шо ја симболизират јачината и динамиата на америчката еконимија - ќути кај прошетаа ексиќ) едно магаре пцојсано целото натоварено со лепешки- тоа ке ја симболизира нашата живеачка и моментален статус...
5. Наместо тие коцките- калдрми на плоштад од Коце Коцкица... сето тоа да се ископа и да се остават дупки... тоа ке е симбол на македонската душа во денешно време...
6. Лест бут нот д лист.. цела земја да ја прогласет за музеј - не да граддат нов музеј за ВМРО--- цела земја да ја прогласет за музеј... ние и онака ни мрдаме ни претаме, ни глас имаме , ни збор пуштаме, гладни, жедни, непрошетани - абе исти сме ко восочни фигури... е таква земја сме и таков народ не направија овие - „ПАттриотиве“

СРАМ ДА ВИ Е:::::::

Silenced BE DAMNED
STAND ON YOUR FEET


Изменето од Анастеа - 01.Јуни.2010 во 01:41
i takaголема%20насмевка.....lele ama ne sakam vakvi dolgi postoviизненадување
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 22:02
...,....jas pa ...epten ne sakam ama ,..od antichkiov gi "listam" ,...kolku i da u se dolgachki !изненадување

...naum e ....unikaten!!..да

..shtetata  e samo, shto e,...ohridganec!намигнувањеголема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 22:33

Interesni postovi ima ama bas od  od site, ama najinteresni za citanje mi se:

Messenger, Tiggy ( mnogu e inteligentno devojceto голема%20насмевка ), Anastea, pagane, zamislena, Shatzii, orlov,... brziot i anakinot se interesni да na svoj nacin...

Ima i drugi, sega ne mi teknuva плазење...koga ke mi tekne kje dopisam да


Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 23:29
Интелигентна сум, како не, после толку пива...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 23:34
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Интелигентна сум, како не, после толку пива...



A bez pivo kakva si ? голема%20насмевка  плазење

Mene si mi mnogu interesna ...i ne pij pivo, maloletna si , ako li ? плазење

...sovet od eden batko ( da ne kazam cicko плазење)   големо%20гушкање


Изменето од KINGDAVID - 20.Август.2010 во 23:36
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 23:38
Ама... ама... пивото е добро за коските!

оффтопик е ова мислам, а јас како примерна девојка мразам офтопици пошто знам колку ја нервира тоа замислена...
Поготово ако се од мене.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2010 во 23:43

arno velis, zamislena utre kje ima rabota...eve odnapred i se izvinuvam , neka gi izbrise nasite postovi...zamislena ima golemo srce i kje ni prosti .

Pozdrav do nea  големо%20гушкање
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2010 во 08:18
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Ама... ама... пивото е добро за коските!

оффтопик е ова мислам, а јас како примерна девојка мразам офтопици пошто знам колку ја нервира тоа замислена...
Поготово ако се од мене.
 
..Ја обожавам  Тиги .... во последно време е... и примерна
...и многу ..послушна .....бакнеж...................намигнување
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2010 во 22:49
valentina-pp
obozavam koga ja citam vo ljubovголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2010 во 23:00
Originally posted by KINGDAVID KINGDAVID напиша:


Interesni postovi ima ama bas od  od site, ama najinteresni za citanje mi se:

Messenger, Tiggy ( mnogu e inteligentno devojceto голема%20насмевка ), Anastea, pagane, zamislena, Shatzii, orlov,... brziot i anakinot se interesni да na svoj nacin...

Ima i drugi, sega ne mi teknuva плазење...koga ke mi tekne kje dopisam да




Da ja prosiram listata : Dzo, spiros, volkswagen, renatax,Bibi G, Forumska baba, MyWay,  mamamd...ima uste , ama ne mi teknuva sega...

Ke ima i tret del плазење


Изменето од KINGDAVID - 04.Октомври.2010 во 23:01
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2010 во 23:03
постовите на Кали...обожавам да ја читам
и Тиги...меланхолично-романтична фраеркаголема%20насмевка
ги има уште сигурно...
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2010 во 23:41
postovite na Glen...голема%20насмевка i na mamadголема%20насмевка

Изменето од ANITA11 - 04.Октомври.2010 во 23:42
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2010 во 13:13
Месинџер, Полар Беар(го нема во последно време) и Збунет исто така.
Нај хит-мејкерка ми е Благородна, и нема рамнада
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.