IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Најинтересни постови и форумџии???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најинтересни постови и форумџии???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Најинтересни постови и форумџии???
    Испратена: 07.Август.2010 во 14:03
среќа
Ај да видиме кој форумџија ви е нај интересен..........големо%20гушкањеголемо%20гушкање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:11
Брза и неговиот сарказам. Ѕвер.
И Подводно, цурата е јака.
И има други, ама ај после.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:14
Збунет е еден и незаменлив голема%20насмевка да респект за него...
додека го следеше фрагола и она беше интересна...
а моментално мамамд и брза ....  ми се најинтересни
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:15
јас многу сакам да ги читкам замислена- шаци -тиги --санти -анита- калипсо- сања -омар и емил...никогаш не ги пропуштамголема%20насмевкаголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:16
Definitivno mamamd, brza i marshalot
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:18
и баба да не ја заборавамм...
инаку секоја тема си има по некој форумџија што ја разубавува......

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:23
Што сум пишала јас за да бидам интересна за читање

Инаку и мене ми се омилени за читање...овие...
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

јас многу сакам да ги читкам замислена- шаци -тиги --санти -анита- калипсо- сања -омар и емил...никогаш не ги пропуштамголема%20насмевкаголема%20насмевка
...кога и да пишат нешто ..морам да проверам

ама тоа од помладата генерација ..и тебе Мај
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:27
Анакин. Колку ми бил интересен со ептендосадно, т.е темата што он ја отвори: Вистинскиот маж никогаш не удира жена.

Секоја нова страна, негов ист пост. Како не му здосади.

А од форумџиките срцка ми е Анита и Мајвеј, кога ќе се размуабетат... Исто и кејт. Форумскава Бабичка е супер исто.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 14:45

Дефинитивно Тиги и Џо. Уште се прашувам да не имаат десетина години повеќе. Натпросечно интелигентни особи. да

Од постариве Месинџер, Брза, Анакин и Мај Веј... Поздрав до нив.да


Изменето од LiDivio - 07.Август.2010 во 15:06
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:03
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

Дефинитивно Тиги и Џо. Уште се прашувам да не имаат десетина години повеќе. Натпросечно интелигентни особи. Поздрав до нив...да



истото и јас го мислам за нив...посебно за Тиги...или напредна генрација се помладите или таа дели незнам што е...битно многу форумџии поминува со нејзините постови...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:15
Да бе, треба да бидете горди што имате тинејџери тука на форумов што се вмешуваат во политика, филозофија и психологија и вероисповед.
Мај јас делам, сиииигурно. (саркастично*)
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:16
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Да бе, треба да бидете горди што имате тинејџери тука на форумов што се вмешуваат во политика, филозофија и психологија и вероисповед.
Мај јас делам, сиииигурно. (саркастично*)



мало мало ама техничарчегазење%20од%20смеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:24
..Ги читам  сите.....  но ....
омилени ми се Мај Веј и Анита....секогаш ведри расположени насмеанисреќа
..Форумска  Баба не ја одминувам.... ја има насекаде  и  има големи
познавања од разноразни теми....намигнување
 
... Рената и Газела .... ми се  симпатични ....среќа
 
Тиги.... често ме засмејува..ама по некогаш по малку и ме  ..нервира ...плазење
 
Исто така  интересни ми се  и  Фолцваген... гОјдо  и гонзо ......голема%20насмевка
Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2010 во 15:43
искрено си имам свои омилени теми и таму најчесто влегувам...
брза ми е навистина интересен за читање, но штета што најчесто виси во политика, а натаму не ме носи често патот...среќа
којсумјас не сум го читала многу, можеби порано доаѓал почесто на форум,ама деифинитивно не го пропуштам кога ќе напише нешто...
тиги, џо и volkswagen од помладата генерација не ги пропуштамголемо%20гушкање понекогаш знаат ептен да ме изнасмеат и да ми го разубават денот
исто со задоволство ги читам форумска баба, замислена, емил, санти, месинџер, марко поло, my, гонзо, анакин...
знам дека сум испуштила некој, ќе си допишам накнадно трепкање
 
 


Изменето од Schatzii - 09.Август.2010 во 01:33
Dream what you want to dream;
Go where you want to go;
Be what you want to be,
because you have only one life and one chance to do all the things you want to do.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.