IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ли тоа ме (те, не...) ... зеза?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ли тоа ме (те, не...) ... зеза?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 15:23
Мене никој...ама ја сите
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 15:35
..kutrata ,збунетост..zarem stvarno nema nikoj  shto bi ja,..................................................zeznal?!изненадување

...mene изненадување ,..pokushava nekoj,да..ama , samo dokazuva , deka e stvarno samiot , dozlaboga .......................................................zeznat!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 15:46
zeznuvam be deka mene nikoj
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 16:28
...shto ja nema ..zez...da ne zeza?!изненадување

ili tuka e pa,..збунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2010 во 04:20
Е денес....т.е .....вчера де...

Ме утепа од зезање едно ново членче ...Остај што ме зеза...криво ми е што мисли дека може да ме налути...ќе го лансираат кај и да е....па тогаш нека ме зеза...од Венера
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2010 во 16:54
Ме зеза компјутеров...
И ПодВодно... ама тоа ме зезаШЕ.
Пардон.

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 04:19
Ме зеза и ме зеза...и не е свесе колку се зезнализненадувањеизненадување

Ќе ми правел Форумска свадбаизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Па сака да биде младоженец...мореее....немааа...Баба не се продава за 150 денарисмеењесмеењесмеењесмеењесмеењесмеење
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 13:52
e koj de........... toa i jas se prashuvamзбунетост
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 20:23
комшијава...ме зеза.
ама комшивката...ја зезам.трепкање
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 20:57
пробуваат да ме зезаат.... ама срц , искрено, не ни сакам да помислам како ќе се чувствуваш ако те слизнам или ако си добиеш рогчиња на главчето трепкање

Изменето од volkswagen - 28.Јули.2010 во 20:57
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 22:06
Ова зингава ми прави тестови на издржливост...како ли се навлеков
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2010 во 22:19
Бооооо.... ме зеза, не зеза , не трти бре сите со ред... те плукаат мислиш врни , а тоа уствари некој се изживува врз тебе а само моментално се нашол во поповолна ситуација. цит. :  Светов е скала , машко, ама и чколија.... ако и дозволив овај пат да ме зафркне да се навлечам на неа а таа да остани ладна ко Крали Марко во Стари Град , тоаш преземам радикални мерки за спречување на понатамошно навлегување во живо блато и со сите сили се влечам на горе...
Те зеза цура, те зеза телефон, ме зезаат светлата од колата, ме зезна веќе акомулаторот, ме зеза тој идиотот што ја поскапи колата , ме зеза, не зеза , пуздер не прави...  те зеза соседот, ме зеза троседот, ме зеза двоседот и кабриолетот... не зеза некој што ни праќа педери на земјава, не дупи ФБ, а најмогу ме боли тоа што дури сега ми текна што се случило, на среде пост...
аааа... значи ти мене ме шеташ по тавани (ме зезаш) за тоа што се чувствуваш дека мораш да се реваншираш и да бидиш на чисто па ти требаат играчи??? Е ку**ц...  Затоа ,јас ќе те тинкам малце тебе , па потоа ќе си го добиеш, да не речам, „онаквиот“...

Ќе ми дојдиш ти мене „меѓу празници“... еве го илинден...плазење
А тоа што ќе бидам безмилосен... горд сум на тоа
НЕМА ДА МУ ДОЗВОЛАМ НА НЕКОЈ/а ПРОМАШЕН/а ДА МЕ ДРИБЛА...
и секое срање што ќе проба да ме зеза ќе го фаќам „на кондиција“ и ќе му вратам во мој стил.
.. а сега пробувам да се измушнам негде во некој нов сајбер простор и малку да уживам на друг начин ... затоа што ако некогаш ме зезне машина тоа сигурно не е злонамерно и не ми мисли лошо , просто , нема ДУШАААА!!!!
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2010 во 17:57
 Шиз0фре_никизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
Море дете...Не си фаќај работа со нервозни Баби...и така не ми е...неделаване
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2010 во 20:25
renatax.............. me ubi so  pozitivno zezanje газење%20од%20смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.