IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ставете слика од....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ставете слика од....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 573>
Автор
Порака
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:25

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

 

 

Êàêî øòî âåòèâ, òàêà è å íàïðàâàì, îâà ñå ñëèêè ëè÷íî îä ìåíå, èàêî àïàðàòîò íå ìè áåøå òóêà áèä弝è ìî¼àòà êîëåøêà ãî kîðèñòè âåå ñêîðî 4 ìåñåöè è áîãàìè íåìà àáåð âî ñêîðà èäíèíà äà ìè ãî âðàòè, ñåïàê òóêà áåøå ìî¼àòà âåá êàìåðà äà ìè ïîñëóæè êàêî èäåàëíà çàìåíà... Çíà÷è îâà å Ghost ëè÷íî è ïåðñîíàëíî






íå å äà å áàø íåêî¼à óáàâèíà, àëè ¼åáè ìó ìàòåð ñåà, òðåáà äà ïîñòî¼àò è âàêâè ëóƒå

ÎÂÀ Å ÁÈÄÅ ÌÎÄÅÐÀÒÎÐ ÍÀ ÃÎÄÈÍÀÒÀ ÈËÈ ÑÅ ËÀÆÀÌ?
Cool!!!

 

auuuuuuuuuuuuuuuuuuu  lele Ghost duri sega te vidov.....abe ti li si ovoa na slikata????egjidiiiiiiiiiii pa ti si bil gfraer more     aj tebe ke te proglasam za dete na godinata     by the way fala sto si me potsetil deka si stavil slika oti jas duri posle 2 nedeli pak sum na forumot edvaj se osvestiv posle nova godina  pa nemase da vidam deka si bil ubav ....

Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:57
eeeh telefonot e isto tolku ubav , kolku svojot gazdase smeam ama sum mrtva seriozna...da znajs...
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 21:16
a so ke recis za mene
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:27

  

aj uste uste sliki......ama samo od zajacinja....:)))

t.e. zalacista....poso taa neszna nastavka che vooopsto ne odgovara zaa Carnation...

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:28
ma kakvo ubav...deckoto e lepotan bre
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 20:16
абрееееееееее...  јас гласам за телефонот мајке ми  поише ќар има од него  лелеее штрумфче ме напраи све најблаго леллеелелелеле
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 21:17
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

sakam gol grb

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


uf.....zestina me fati
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:32
KCKCKC AJDE DOJDI PO MORKOVCE, A  na drugava slika, karnejsn pred kompjuter na forum, mu se blvat so mu prajme, kakvi seiri mu terame
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:39

ne e samo strumfeta...i joki e

...pa koj mojt da ostanit ramnodusen na ona gore, so telefon vraka...?

Точачиња.
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 21:13
Originally posted by joki joki напиша:

Originally posted by batt's batt's напиша:

Originally posted by joki joki напиша:

ooooo bat's zarem ti si ova?! so si prael vo pustina gol, yes da e toplo, ama... barem gaki da oblecese za foto-sesijava
NE BE NE SUM JAS a zosto gakji....zadnikot ne e dobar ?


abe i ti ...sea...kakvo prasanje...sekako deka e dobar...more ne e dobar ...predobar e...odlicen




abe sto mu falese na prasanjeto
ete sto ubav odgovor dade:)
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 21:26
znam, znam
Точачиња.
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 16:34
Точачиња.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 19:54
ц ц ц ц ц ц ц   богами и мене ме пали... закон е жими се... и јас би сакал да го имаааааааааааааамммм..... аххххххх  убав телефон немам зборови веќе
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2006 во 21:16
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2021222324 573>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.