IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Мартин Протоѓер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мартин Протоѓер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
Автор
Порака
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 04:59
Тој е секако пилиштарец...но во позиција ...еден од никаквиве што ни ја урнисуваат државата...Затоа и сме на опашката на државата...плазење
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 11:22
Ајде тогаш предложете некој што е подобар и со поголем капацитет..Ај да видам кој е попаметен оние од на бц екипата ли...Макрадули, Бучко, Шема...нив ли ги сметате за попаметни...Ете тие луѓе се ограничени со својата интелегенција..Мартин е човек за пример, млад амбициозен паметен, сето она што ги вади од такт и ги плаши опозиционерите..за тоа и напаѓаат по него од страв дека се најде некој паметен каков што тие никогаш немале ниту ќе имаат..Си ја знае својата работа има одлични способности за организирање на својот делокруг на работа и секогаш нови идеи кои многу вредат, човек кои многу држави би посакале да го имаат...
 Тоа е вистината и сите ја знаеме само не секој сака да ја признае. Респект за Мартин колку и да зборите лошо знаете дека не сте во право, ама кој се лути има право да плачи..Плачковците секогаш ги имало и ќе ги има.
Кај Мартин останува делото а кај опозицијата останаа само празните муабети и попусти ветувања...смеење



Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 20:15
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ајде тогаш предложете некој што е подобар и со поголем капацитет..Ај да видам кој е попаметен оние од на бц екипата ли...Макрадули, Бучко, Шема...нив ли ги сметате за попаметни...Ете тие луѓе се ограничени со својата интелегенција..Мартин е човек за пример, млад амбициозен паметен, сето она што ги вади од такт и ги плаши опозиционерите..за тоа и напаѓаат по него од страв дека се најде некој паметен каков што тие никогаш немале ниту ќе имаат..Си ја знае својата работа има одлични способности за организирање на својот делокруг на работа и секогаш нови идеи кои многу вредат, човек кои многу држави би посакале да го имаат...
 Тоа е вистината и сите ја знаеме само не секој сака да ја признае. Респект за Мартин колку и да зборите лошо знаете дека не сте во право, ама кој се лути има право да плачи..Плачковците секогаш ги имало и ќе ги има.
Кај Мартин останува делото а кај опозицијата останаа само празните муабети и попусти ветувања...смеење


Дај боже сите држави кои би го посакале да си го земат...Да им ја доведе државата на опашката на Европа...Е тоа се резултатите...Најмногу невработени и најголема сиромаштија....Тоа ќе им го оствари и на оние кои би го посакале....Е ова посакале...најмногу ма засмејува,,,,Циркус....ангелгазење%20од%20смеење
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 20:21
газење%20од%20смеење...kolku godini ima be toj mali serko?...pa, shto site bi go posakale,изненадување
 
..a , mozebi i e visitina toa,  ...ama samo  , ako im treba nekoj potrchko , za da im ja nosi poshtata od eno na ...drugo mesto...
 
pogolema izrechena glupost ,..dodushe,..ne e da nema!газење%20од%20смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 20:22
Originally posted by marsovec marsovec напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Ајде тогаш предложете некој што е подобар и со поголем капацитет..Ај да видам кој е попаметен оние од на бц екипата ли...Макрадули, Бучко, Шема...нив ли ги сметате за попаметни...Ете тие луѓе се ограничени со својата интелегенција..Мартин е човек за пример, млад амбициозен паметен, сето она што ги вади од такт и ги плаши опозиционерите..за тоа и напаѓаат по него од страв дека се најде некој паметен каков што тие никогаш немале ниту ќе имаат..Си ја знае својата работа има одлични способности за организирање на својот делокруг на работа и секогаш нови идеи кои многу вредат, човек кои многу држави би посакале да го имаат...
 Тоа е вистината и сите ја знаеме само не секој сака да ја признае. Респект за Мартин колку и да зборите лошо знаете дека не сте во право, ама кој се лути има право да плачи..Плачковците секогаш ги имало и ќе ги има.
Кај Мартин останува делото а кај опозицијата останаа само празните муабети и попусти ветувања...смеење


Дај боже сите држави кои би го посакале да си го земат...Да им ја доведе државата на опашката на Европа...Е тоа се резултатите...Најмногу невработени и најголема сиромаштија....Тоа ќе им го оствари и на оние кои би го посакале....Е ова посакале...најмногу ма засмејува,,,,Циркус....ангелгазење%20од%20смеење



DA DA Martin ja vodi drzavata 20 godini i ja dovede vo propast..vo pravo ste....Koga eden covek cel zivot vladee so drzava .....да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 20:27
koj e toj chovek ?.збунетост..i kade,..vo kuba li?...ili juzna koreja ...sigurno ...tamu...збунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 20:50
Ова детево...не би го зел ниту да ме пренесе преку улица....а и деца никаде не водат држави....но почесто носат пелени...плазење
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2010 во 21:30
pa,..ima i za vozrasni deca ...peleni..moebi i  serkovo seushte ne gi ...simnuva!збунетост
 
..inache , ima i kaj drigi "deca",..ne e da nema,
ama , brate se  da stavish u detski race e ,...krajno neseriozno i po toa se gleda kolku eden narod e dostoen da go ima toa shto saka da go ima.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Zeksi71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zeksi71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2010 во 03:44
Stom i u forum tuka e staven maliot sigurno vredi...
"Када је неко глуп не можеш му то ни доказати" Душко Радовиќ
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2010 во 12:12
...mislish na...збунетост...maliot djokica?изненадување
 
-ma , dobar si e on,да
 
samo toj i nikoj drug nema da moze da go izvleche narodot makedonski od sjajot vo koj shto uziva!
 
briljanten moch...chovek , nema shto,
 
ama , samo poradi edna prichina ,
zatoa  shto e od makedonskite gori...list!!
 
i da ne beshe "izmislen" ajnshtajn ,..toj ke beshe ,..ajnshtajn,..
 
...mislam,...vo oblasta na "izvlekuvanje" na narodite od nivniot impresivno dobar zivot!изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2010 во 23:04
Па па пааа секогаш некој друг е крив. Како бре може Протугер да растури ако е сложно? Толку ли лесно некој може да растури организација која се борела? Зарем не сакаат сите да си ги добијат правата кои ги заслужиле? Или не ги заслужиле?збунетост

„Достоинство“ обвинува дека Протогер го растура здружението


Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2010 во 16:16
Што се случува, зошто никој ништо не кажува?збунетост

Кој му плете свилен гајтан на Протоѓер?


Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2011 во 15:28
Трета мајка-ча илии буголема%20насмевка

За претседател на Републичкиот изборен штаб на ВМРО-ДПМНЕ повторно е избран Мартин Протогер. Ставот на ДУИ, како што соопшти Груевски, е идентичен со ставот на ВМРО-ДПМНЕ.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2011 во 15:38
Pa Martin normalno....среќа
 
si vredi covekot za mestoto...да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 11121314>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.