IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - BuzzerBeater - najpopularnata online kosarkarska
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

BuzzerBeater - najpopularnata online kosarkarska

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Mr AlExOv Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mr AlExOv Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: BuzzerBeater - najpopularnata online kosarkarska
    Испратена: 09.Јули.2010 во 07:00
Zdravo...
Ja otvoram ovaa tema za da vi ja pretstavam najpopularnata online kosarkarska simulacija vo svetot! Igrata e fenomenalna ja igraat 200 menadzeri vo Makedonija i si gi odmeruvaat silite! Se zabavuvame na forumite! Gi gledame natprevarite na nasata reprezentacija vo zivo!
Inaku igrata e celosno besplatna ja igrate besplatno koga sakate i kako sakate! Ja igraat 56 096 timovi vo momentov od celiot svet! Igrava e prevedena na makedonski jazik i e mnogu porazbirliva od porano!
Eve vi go linkot za polesno stignuvanje do igrata...
Pozdrav i ve ocekuvame! :)

http://www.buzzerbeater.com/default.aspx
Кон врв
cornel Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cornel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 08:28
Еве неколку thumbnails од мене во прилог

Состав


Натпревар во живо


Местење тактика


Изглед на една македонска ББ лига


Ако ве фаќаат око сликичкиве, фаќајте го линков и регистрирајте тим: http://www.buzzerbeater.com

Изменето од cornel - 09.Јули.2010 во 08:34
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.