IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Кого изнервирав денес...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кого изнервирав денес...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
Автор
Порака
d4 b3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

не можам да си дозволам неактуеленпотпис

Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4384
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај d4 b3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кого изнервирав денес...
    Испратена: 30.Јуни.2010 во 20:49
Temava e jasna  mislam i nema potreba od dolgi obesnuvanija za shto bash vakva tema sum stavil

Abe da ve kazam ne sum baral dali ima vakva tema na forumot ovde ama mislam deka nema

Ama mislam e bitna tema
Ima tema "Koj uspea da ve iznervira ednes" ama mislam i vakva tema e potrebna oti ne e bitno samo koj ve iznerviral a i kogo ste iznerviraali

Molam da ne se meshat dvete temi - znachi koj vi e iznerviral e edna rabota, a kogo ste iznervirali e druga sosema razlichna rabota. Ponekogash moze da ste iznervirale istiot koj vi e iznerviral  - togava mora da pishuvate i vo dvete temi oti kako shto se razbrahme ova sa razlichni raboti

I da ve zamolam bez oftopici, za oftopisi si ima oddelna tema
Кон врв
d4 b3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

не можам да си дозволам неактуеленпотпис

Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4384
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај d4 b3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 20:51
Denes nikogo ushte ama imam ushte malce vreme
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 21:00
смеењесмеењесмеењесмеење

Јако објаснувањесмеењесмеење
Само да се напише на кирилица.

Кого изнервирав денес....Денес го изнервирав шефот, девојката што фотокопира кај нас, вратарот...мислам толку..
И сето тоа бидејќи брзав...да не доцнев немаше никого да изнервирамтрепкањеголема%20насмевка
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
d4 b3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

не можам да си дозволам неактуеленпотпис

Регистриран: 19.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4384
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај d4 b3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 21:03
to ubu babche na kirilica ama nemam kirilica - moram na shljokavica
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 21:09

Nikogo ne iznervirav denes.
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 21:11
Се надевам никого....
Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 23:29
Seushte ne stignav........ama iam na raspolaganje polachas za deneskaплазење
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 23:36

Zs be sakate da nervirate lugje a? Namerno li go pravite toa?збунетост
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 00:15
Наводно татко ми - сум бил дрзок. . .
Финтата е што човекот цела вечер е дома , и ме чека мене кога ќе се вратам на полноќ да идам да фрлам ѓубре . Се ќе беше во ред ако овие комуналциве не ни го тргнаа контејнерот 2 улици северно...вртење%20со%20очи
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 01:25
Таа една, мислам секој ден ја нервирам со своето присуство.
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 02:54
не сум сигурна дали ја изнервирав...малку бев досадна в о пафримерија.
а де овој лак,а де овој колку се различни да видам,а печати за нокти,а налепници,а оваа фарба,а овие четки за шминкање природни ли се,а сенкиве оти ви се волку скапи...и на крај ај немам време дрг пат ќе видам поубаво
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 02:57
ауууу заборавив влегов во еден дракстор барав квики гриц-немаа побарав чипс немаа
леле оти волку малку роба имате?
и таа така остра-Многу прашуваш
дај ајде еден сончоглед и онака нема што да купам сигурно ја изнервирав
Досада сум била денеска бе ја
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 15:37
Мајка ми. Зар сварно мисли ќе мијам садови? Ма нека слуша таму Фолтин и нека не си праи филмчиња во главата.

И една дегенка... ми кажува сите што ги знаела што биле металци СИГУРНО се дрогирале. И се разјадов гомна како е глупа и ограничена и оваа возврати, се каравме, видно изнервирана бидејќи и набодев факти у очи, си отиде. Глупача.

Изменето од Tiggy Vicious - 01.Јули.2010 во 15:38
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2010 во 15:50
....sega ke vidime,...dolgachok e denot,...denes..збунетост......намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.