IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Хмммммммммммм
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хмммммммммммм

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 18>
Прашање: лево или десно
Одговор Гласови Статистика
118 [66,29%]
60 [33,71%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2007 во 16:52
 
planina,
da ja osetis divinata vo sebe......
ko volcite......
sneg....
natrupano...
granki...nateznati, miris na zima...
vo vikendicka....
pred kamin....crveno vino.....
i sekako bar uste eden da ima.....
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2007 во 16:57
JAS, JAS! Uf kako go opisa ova...m...m...po moj vkusTongue I jas sum za istotoBig%20smile
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2007 во 17:38
Originally posted by belichka belichka напиша:

 
planina,
da ja osetis divinata vo sebe......
ko volcite......
sneg....
natrupano...
granki...nateznati, miris na zima...
vo vikendicka....
pred kamin....crveno vino.....
i sekako bar uste eden da ima.....
 
sekako i muzika, ne se zaborava...a ako ja nema pod prozor kje slushate cela nokj vienjeto na volcite.......
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 23:13
planina, nokj, dzvezdi, luna, auuuuuuuuuu
i ziva dusha da nema po-blizo ot 100 km


Изменето од m__g__ - 10.Април.2007 во 11:55
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2007 во 00:28
......voz....a kolku vozovi pominaaaaa.....................Tongue
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 18:02
abe sea koga ke se setam deka uste malce ide leto...plaza...more...limonada...si se soncas...pa pa pa ubaviniLOL
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 21:08
Originally posted by M@$TER M@$TER напиша:

abe sea koga ke se setam deka uste malce ide leto...plaza...more...limonada...si se soncas...pa pa pa ubaviniLOL


ja pa mislam ke kazes  zenski, tagna , bikini, sex, kondomi....a ti plaza mi spomuvas , maleeeLOL
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 10:48
epa toa vekje go spomnav...vidi vo prethodnite stranici ke vidisWinknekjev da se povtoruvam zatoaBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 11:13
Originally posted by M@$TER M@$TER напиша:

ja sum povekje po toploto definitivno plaza sonce zenski u bikini...Wink


aham,  e dobro togas i jas d ane se povtoruvam, isto kako tebe, samo na planina ako moze Wink
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:52
Preku glava mi e od plazi . Iskreno mnogu podobro e da ojs vo planina a i pozdravoEmbarrassed
STRUGA
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:53
mrazam da nosam mn obleka na mene...zatoa sakam leto i plaziBig%20smile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 13:23
Koj ne saka leto ? A vo leto ubavi se i planinite . Wink
STRUGA
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 13:30
abe sve e ubavo...za koj kako i kadeSmile
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 13:33
Za toa si vo pravo ! No dali znajs sto dobivat toj sto e vo pravo ???LOLLOLLOL
STRUGA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 18>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.