IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Пуст остров
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пуст остров

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 165>
Автор
Порака
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:10
хаха....  а што ако сме без телефон без интернет без кабловска.... ќе ти здосади ?
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:12
Па кому ке му здосади, а мене не ,особено ако сум со оној кој ми освоил срце:)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:15
е тука не би рекол дека е така... Човекот е социјална личност, бара секогаш народ... Така да давам најмногу до 5 месеци заедно сами, после тоа ќе почнете да размислувате како да напраите некој добро издржлив сплав за да ве одведе до најблиското населено место
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:16
Колку реално кажано ,навистина е така
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:18
тоа сакав да и го кажам на Маја, што сега го кажа Ghost... само ќе те исправам малку Ghost... многу се и 5 месеци, мислам дека Маја ќе побара мобилен за 3-4 дена а после тоа секој ден ќе бара се нешто ново друго.....во право сум Маја.... или мислиш дека тој што ќе ти освој срце ќе ти замени се горенаведено ???
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:19
хммм знаеш дека си у право брмм???? Маја за те*е мила само 3 дена и ништо поише
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:53
Останав само 5 дена на пуст остров и доста ке е за мене и ова но зависи тој што е со мене колку ке ми е сроден на мене ако не....назад дома и заврши авантурата
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:55
абе самиот купидон ако сака нека биде... Нема шанси да издржиш многу во таа авантура, не ти во крвта, како и на ниеден човек на планетава

Изменето од Ghost
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 19:57
ахх Маја Маја.... доколку он е сроден за те*е... а колку би била ти сродна за него... Девојките се интересна ствар... стално бараат да им се прави интересно (па и на пуст остров) независно тие колку прават интересно, доколку им се направи интересно е ок ако не куферите и назад дома..брзо се откажуваат, што не е случај кај машлите кој стално се трудат да им направат добро и интересно на девојките.... интересна тема..за отварање
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 20:04
богами, не сум размислил од тој аспект
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 20:05
Интересна тема но ја има СРОДНА ДУША.
Ех тогаш ако јас сум му сродна нека се потруди да ме задржи на пустиот остров,секоја девојка сака повеќе внимание па зошто не и јас, може ке се промени работата и ќе останеме подолго на пустиот остров
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 20:14
хммм и ова е интересно
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 20:21

еве ја Маја пак  со самата изјава ( нека се потруди да ме задржи на пустиот остров ) ЈАВНО објавуваш дека стално сакаат девојките па и ти да ви обраќаат внимание и да ви прават интересно и да ве задржуваат машките. Ти не си свесна колку е тоа тешко (условно кажано) да го правиш тоа, да правиш интересно некому, да покушаваш да го задржуваш и слично... ова е некако поврзано со темата што ја разговараме за сексот, доколку нема девојки к*рви и не треба да има, и сме на исто ниво мешки-девојки, исто така треба и ВИЕ да не занимавате и да ни обраќате внимание и сето тоа да е обострано затоа што и машките иако се појак пол сакаат внимание и сето тоа вие што го сакате... си размислувала за ова Маја ???

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2005 во 20:28
ауууууууу другарче ама ако тоа го сфатиш како обврска, а не како доживување каде што секогаш ќе гледаш да бидеш иноватор како прво за се*еси, ондак и нема ни да осетиш дека девојката тоа го бара од те*е... Едноставно како што ипраиш нејзе убаво, така си праиш самиот се*еси два пати поубаво  Тоа од секогаш сум го мислел, напрај некому ќар, ама од тој негов ќар ти за се*е извади си два  така и волкот сит и овците на број
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 165>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.