IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - МИТИНГ на СДСМ на 27-ми Јуни
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

МИТИНГ на СДСМ на 27-ми Јуни

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 26>
Автор
Порака
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:05
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

  ај темава префлете ја во уметност...

сето стихови и рими

Патем, компјутерче, малце нереално гледаш на работите или си изолирана од околината па не гледаш дека и сдсм има свои обожаватели што не се баш толку помалку од колку на ВМРО, само кога ќе дојди зорт народов наш не да смени партија туку и црн џавол се пишува....

Од некои социалистички идеали сум наклонет кон едните, ама тоа не значи дека го поддржувам БЦ лично....

кога падна на тоа ниво да реформите ги започни со сменување на ружата во тупаница - мизерен е нетага


Добро добро, еве типувам на 1100 голема%20насмевка

Малку се за сдс, сите сфатија дека има многу лажговци, крадци!

Во срцето носев една РОЗА СИНА, но помина ЛАВОТ и розата ја скина намигнување


Дефинитивно 27 јуни ќе биде најсмешниот ден газење%20од%20смеење
Замисли го ова: Бране на бина и 10-15 симпатизери на сдс газење%20од%20смеење


Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:18
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:09
[QUOTE=Zajcef]
Dobro e da se prisustvuva a komentarite da bidat i ostri no i realni.
Gledame ekonomijkava ni zabegala, a ona ...bese ..ekonomskite eksperti ke ja preporodile Makedonija.Ja po**aa rabotata.
Da vidime so ovie..bilo koi da se..Pred se kako ja razbiraat rabotata...samo molam ...nemojte procenti nad 100%...nedaj boze 150%.Toa ne postoi vo realniot svet.Zatoa eksperti kazete sto za ovoj narod, no i so drzavata?

Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:20
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:13
Originally posted by computer computer напиша:

Добро добро, еве типувам на 1100 голема%20насмевка

Малку се за сдс, сите сфатија дека има многу лажговци, крадци!

Во срцето носев една РОЗА СИНА, но помина ЛАВОТ и розата ја скина намигнување
Дефинитивно 27 јуни ќе биде најсмешниот ден газење%20од%20смеење
Замисли го ова: Бране на бина и 10-15 симпатизери на сдс газење%20од%20смеење

Дај бре цуро, муабетов што го правиш е бош ...као за дете од 4-6 то одделение... фазла не...

 небаре паторот од господ е пратен и безгрешен, па сите другиве не чинат...

Од СДСМ ништо не бидува додека не се искоренат најгорните и најдолните фаци во структурата, тоа го знам јас многу добро...




Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:19
Кон врв
computer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Патриот

Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 504
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај computer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:18

Зајакот на магарето му вика имаш големи уши. голема%20насмевка Кој е дете овде, јас или ти? намигнување
Јас само ја кажувам реалноста. намигнување
Каков патор? Каква врска имаат паторите со темава? Оди во пдф животински свет. намигнување

Убава ти е реченицава:
Од СДСМ ништо не бидува

голема%20насмевка


Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:20
Кон врв
marsovec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2010
Статус: Офлајн
Поени: 3378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marsovec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:23
Не е работата до СДСМ, работава е дали ќе се извлечеме од го**ава во кои сме пикнати.Дали народот е спремен да ја покаже силата која ќе значи казна за секој кој го изиграл или го ограбил неговиот денар.Прашањето е повеќе од тоа за партијата,за државата се работи.Но дали навистина се работи за државата.Ако сме за државата - да ги казнуваме сите кои ни ја уништуваат ( и ограбуваат).
Дали сме свесни за моќта на нас - како народ? Можеме секој миг да пресудиме, но дали сме организирани и едуцирани????



Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:21
СЕ Е КОНЕЧНО САМО ГЛУПОСТА Е БЕСКОНЕЧНА - САМО КАЈ НАС
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:28
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:30
Постои...јас на пример му верувам 100 пати повеќе отколку на Груевски и на неговата тајфа...голема%20насмевка
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:31
Originally posted by Ninja 35 Ninja 35 напиша:

Постои...јас на пример му верувам 100 пати повеќе отколку на Груевски и на неговата тајфа...голема%20насмевка
 
Да се надополнам....не само на Бранко, туку му верувам на секој од останатите 2000 000 жители на Македонија повеќе отколку на Груевски...голема%20насмевка
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:33
Leleee Branko kolku bese smesen denesгазење%20од%20смеење......20 godini istiot muabet, ne smeni nitu zbor.........neka puste barem nekoj nov da ne lazi....nego koj mu veruva vise aloooooизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:34
Му веруваш ...дека ќе го употреби своето магично стапче...
и за час ќе те однесе во ЕУ  и Нато... и дека ружи ќе процветаат
веднаш ... без разлика на времето .... и дека ќе ги реши стечајците...
земјоделците... фармерите...за кои неодамна слушна.............ух
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:37
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Leleee Branko kolku bese smesen denesгазење%20од%20смеење......20 godini istiot muabet, ne smeni nitu zbor.........neka puste barem nekoj nov da ne lazi....nego koj mu veruva vise aloooooизненадувањеизненадувањеизненадувањеизненадување
 
 
..... Што се чудиш.... тој само ...таа песна ја знае .... а сепак ја ..чита...
од толку повторувања... не се ни потрудил да ја научи на памет....замисленост
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:38
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

Му веруваш ...дека ќе го употреби своето магично стапче...
и за час ќе те однесе во ЕУ  и Нато... и дека ружи ќе процветаат
веднаш ... без разлика на времето .... и дека ќе ги реши стечајците...
земјоделците... фармерите...за кои неодамна слушна.............ух
 
 
Не го реков тоа....едноставно, сметам дека Груевски е наголемата грешка во поблиската историја на Македонија....и ќе подржам секого што има макар минимални изгледи да го смени...трепкање
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:40
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

Му веруваш ...дека ќе го употреби своето магично стапче...
и за час ќе те однесе во ЕУ  и Нато... и дека ружи ќе процветаат
веднаш ... без разлика на времето .... и дека ќе ги реши стечајците...
земјоделците... фармерите...за кои неодамна слушна.............ух



koi toj istiot gi stvori....среќа
barem da ne bese do sega na vlast nitu edna godina moze ke mu poveruvav.....ocaj....mislam koj e zaslepen od tie lagi i izmami....SDSM e eden klan vo koj vladeat 5 ili 6 dusi egoisti a drugite se samo figuri okolu niv, kolku i da se trudat nikogas nema da gi dobijat celnite mesta od koi starata garnitura mora da zamine........


Изменето од Анастеа - 17.Јуни.2010 во 00:23

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 23:41
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

SDSM e eden klan vo koj vladeat 5 ili 6 dusi egoisti a drugite se samo vosocni figuri okolu niv,
 
 
Добра споредба....за разлика од нив  во ВМРО владеат двајца....хи,%20хи...
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 26>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.